1000 kostelů, klášterů a kaplí

Pokud se rádi se touláte malebnou krajinou a objevujete pro sebe dosud neobjevené, je pro vás tato publikace ta pravá. Kniha 1000 kostelů, klášterů a kaplí vám představí to nejhezčí z naší církevní architektury, stavby budované v horizontu více než jednoho tisíciletí, od dávných časů Velké Moravy až po nejzdařilejší díla současnosti. Stručné texty doplňují zcela aktuální fotografie, nejvýznamnějším památkám jsou věnovány samostatné dvoustrany, nechybí ani slovníček odborných pojmů. Můžete tak obdivovat zručnost, nápaditost a smysl pro krásu, které nám ve svém odkazu zanechali naši předkové.

Soutěž-pošli foto

S naším partnerem, nakladatelstvím Euromedia, jsme připravili další soutěž. Tentokrát o 3 knížky z edice obrazových publikací- 1000 kostelů, klášterů a kaplí v hodnotě 900 Kč.

Vyhrát jednu z originálních knih plných fotografií je velmi jednoduché. Stačí na soutěžní mail soutez@alida.cz poslat fotografii z vaší dovolené. Tři vybrané příspěvky získají již zmiňovanou knihu 1000 kostelů, klášterů a kaplí.

Soutěž končí v úterý, 6. 8. 2013

Můžete přidat komentář, nebo trackback z vaší stránky.
Tip na lastminute dovolenou: 

Résidence Premium Arc 1950 Village

Les Arcs (Paradiski), Francie
27.1.-30.1.2020
Bez stravy
4 285 KČ

Doprava: Vlastní Hvězdiček: 5
Hotel na mapě
INVIA.cz

Přidej komentář