Africké rytmy v ZOO Dvůr Králové

Africký festival AFRICA LIVE probíhá v ZOO Dvůr Králové ve dnech  17. – 26.7.2015. Tak si pospěšte! Ještě jo stihnete! A na co se při něm můžete těšit?

Je plný nejen africkou hudbou a tancem, ale poznáte i africké umění, módu i speciality. Program je opravdu nabitý a návštěvníci se mohou těšit, že zapojí všechny své smysly – tedy zrak při tanečních vystoupeních a módních přehlídkách, sluch při hudebních koncertech, chuť i čich při ochutnávce afrických specialit, nu a hmatem budete moci obdivovat umělecké předměty afrického tržiště.

Hvězdou festivalu je taneční a hudební skupina IYASA ze Zimbabwe a poprvé v ČR také vystoupí světoznámé zimbabwské trio vokalistů INSINGIZI.

Děti si během festivalu přijdou na své díky hravým soutěžím, dospělé návštěvníky z řad odborníků i laiků zaujmou jistě rozmanité přednášky. Po setmění se vám bude tajit dech při představení ohňové show a milovníci filmů se mohou těšit na promítání v letním kině.

Během festivalu se také slavnostně pokřtí dvě letošní mláďata nosorožců dvourohých s Monikou Leovou a Michalem Horáčkem.

Můžete přidat komentář, nebo trackback z vaší stránky.
Tip na lastminute dovolenou: 

Itálie, Francie, Španělsko Z Marseille Na Lodi Msc Fantasia - 393914964

21.4.-28.4.2019
Plná penze
18 170 KČ

Doprava: Vlastní Hvězdiček: 4, Hodnocení­: 9.6
INVIA.cz

Přidej komentář