Báječná dovolená na lodi – co vše budete potřebovat?

Přemýšlíte, kde strávíte letní dovolenou? Běžné zájezdy už vás začaly nudit? Máte chuť zkusit něco nového? Máte duši dobrodruha? Chcete si užít klid a být pánem svého času? Pokud ano, i pro vás je ideální volbou dovolená na lodi. Nabízí totiž kombinaci toho nejlepšího a dobrá zpráva i pro vás je, že je tento typ dovolené dostupný snáze, než tomu bylo kdykoliv předtím. Odvažte se a zkuste to. Poradíme, co vše je třeba zařídit!

Kam vyrazit?

Nejdříve si musíte vybrat cíl vaší cesty. Mezi oblíbené destinace patří Švédsko, Norsko, Nizozemí a v létě potom Chorvatsko. Při plavbě podél pobřeží si užijete koupání v zátokách, vyzkoušíte šnorchlování, potápění a budete pány místa a času. Nebudete se totiž s ostatními mačkat na pláži!

Půjčit si loď – bez problémů!

Vyřešit musíte samozřejmě pronájem lodi. Až doposud to bylo poměrně komplikované, protože se lodě musely pronajímat až v místě destinace. Takže pokud jste nebyli dobře jazykově vybaveni, měli jste smůlu. Půjčení lodi nyní výrazně ulehčuje česká společnost Seawolf s.r.o. Díky ní si každý může vybrat loď už v České republice. Společnost zajistí veškerý servis, takže se nemusíte téměř o nic starat. Funguje to jednoduše – stačí použít tento vyhledávač lodí, vybrat si a je hotovo.

Kapitánské zkoušky řešit nemusíte

Loď může řídit jen osoba, která má kapitánské zkoušky. Nemáte je? Nevadí – stačí si pronajmout loď se zkušeným kapitánem. V tomto případě se opět obraťte na Seawolf s.r.o.

Co s sebou?

Dovolená na lodi je super, ale jen v případě, jste-li připraveni. Příprava spočívá v řádné výbavě. Pokud vyrážíte v létě, nesmí vám chybět běžné věci jako plavky, opalovací krém s vyšším faktorem, pokrývka hlavy atd. Nezapomeňte ale ani na léky proti nevolnosti. Přece jen se loď neustále houpe a váš žaludek to nemusí ze začátku dobře snášet. Zabalte si také teplejší oblečení. Zkuste to letos jinak – dovolená na jachtě nadchne i celou vaší rodinu!

Můžete přidat komentář, nebo trackback z vaší stránky.
Tip na lastminute dovolenou: 

Résidence Premium Arc 1950 Village

Les Arcs (Paradiski), Francie
27.1.-30.1.2020
Bez stravy
4 285 KČ

Doprava: Vlastní Hvězdiček: 5
Hotel na mapě
INVIA.cz

Přidej komentář