Běh pro ženy

Cestování a sport jdou neodmyslitelně k sobě. Běhání začíná být velmi populární a já si dokonce troufám říci, že návykové a každý, kdo ho nenávidí, ho jednoduše nezkusil, nedal šanci déle než měsíc. Začátky jsou těžké jako v každém sportu. Velmi důležité je vhodné vybavení, zejména obuv. Také díky technice se nadřete mnohem méně a vaše výsledky budou vidět mnohem dříve. Přesně to je důvod, proč přinášíme dnešní soutěž.

Chceš vyhrát jednu ze 3 publikací Běh pro ženy – Kompletní průvodce běžeckým sportem pro každou ženu?

Praktický a inspirativní průvodce pro všechny ženy, které běhají nebo s během chtějí začít. Najdou zde rady, jak zdokonalit svou běžeckou techniku, proč volit správnou obuv, jak správně jíst a nepřibrat. Ocení tipy, jak zařadit běh do hektického života nebo vytvořit cílený tréninkový plán. Autorka poradí, kdy začít běhat po porodu nebo po úrazu. Z vlastní zkušenosti vybere nejlepší doplňkové sporty. Každé ženě dodá motivaci a pomůže sestavit vyvážený běžecký program tak, aby byl realistický, náročný a především zábavný.

Knihu vydává Euromedia Group k.s., Ikar

Jak na to?

Stačí poslat nějakou fotografii z cest nebo běhání (nebo běhání na cestách?) s krátkým popiskem na soutěžní mail soutez@alida.cz nejpozději do neděle 28.2.2016. Třem vybraným šťastlivcům zdarma zašleme zmiňovanou publikaci zcela zdarma. Nezapomeňte proto připojit také adresu.

Můžete přidat komentář, nebo trackback z vaší stránky.
Tip na lastminute dovolenou: 

Concertino Zlatá Husa - Jindřichův Hradec

Jižní Čechy, Česká republika
28.3.-31.3.2018
Polopenze
1 690 KČ

Doprava: Vlastní Hvězdiček: 4, Hodnocení­: 8.6
INVIA.cz

Přidej komentář