Budete se brát? S plánováním svatby pomůže Svatební veletrh

Plánujete vy nebo někdo z vašich blízkých svatbu? Přijďte pro inspiraci a užitečné rady na tradiční Svatební veletrh v hotelu Diplomat, který se koná v pátek 5. a sobotu 6. února 2016. Naleznete zde veškerý sortiment, který je potřebný pro váš nezapomenutelný „den D“,  a to od plánování svateb, přes šaty, prstýnky, dopravu, video či foto, až po boty a nejrůznější doplňky. Díky velkému počtu vystavovatelů na jednom místě ušetříte na veletrzích mnoho času, nervů a v rámci exkluzivních nabídek od partnerských firem uspoříte i v rozpočtu.

Tradiční svatební veletrh bude již pošestnácté hostit Diplomat Hotel Prague v Dejvicích, a to v pátek 5. a sobotu 6. února 2016. Hlavní novinkou letošního roku jsou workshopy na zajímavá témata z oblasti předsvatební přípravy, na kterých by neměla chybět žádná nevěsta a ženich.

Svatební menu podle Michelinských hvězd

Během Svatebního veletrhu v hotelu Diplomat se můžete zúčastnit cooking show Pierra Léotarda, francouzského kuchaře s Michelinskou hvězdou, jenž se inspiroval v kuchyních Francie, Tahiti či Hong Kongu. Svoje chuťové buňky budete také moci potěšit méně obvyklými delikatesami, jako jsou ústřice.

Kudy na veletrh

Hotel Diplomat se nachází u stanice metra A Dejvická. Svatební veletrh je otevřen v pátek, 5. února 2016 od 14:00 – 20:00 a v sobotu 6. února 2016 od 10:00 – 20:00. Vstupné je 50 Kč za osobu a den, lístky je možné zakoupit u vstupu do hotelu.

Můžete přidat komentář, nebo trackback z vaší stránky.
Tip na lastminute dovolenou: 

Öko Holz-Blockhaus Hasslacher

Mölltal / Ankogel, Rakousko
26.1.-2.2.2020
Bez stravy
2 329 KČ

Doprava: Vlastní
Hotel na mapě
INVIA.cz

Přidej komentář