Cafe Korek v Klášterci nad Ohří

cafe korek bar

Podkrušnohoří nabízí spoustu zajímavých výletů. Pokud se chystáte do Klášterce nad Ohří, rozhodně se zastavte v zámku, přilehlých lázní s minerálním pramenem a krásném parku. Ke chvilce oddychu pak přímo vybízí unikátní kavárna kousek od autobusového nádraží. Ta nás zaujala nejen citlivě řešeným interiérem, ale především vynikající italskou kávou Gardelli, která vám snad krom klasického „turka“ bude připravena v mnoha variantách. Ke kávě si můžete dát některý z domácích dezertů. My jsme ochutnali klasickou bábovku a byla bezkonkurenční. Děti měly ovocný pohár, který ani nedojedli. Proč?

cafe korek hernaProtože kavárna nabízí překrásnou hernu, která je od ostatních prostor kavárny oddělena sklem. Děti tak mohou řádit, a přitom neruší ostatní hosty. V letních měsících pak mohou využít i dětské venkovní hřiště. Součástí kavárny je i venkovní posezení a knihovna. Užít si pár řádek v klidu, nad výtečnou kávou, čokoládou či domácí limonádou, to je přesně to, co mnoha rodičům (čti maminkám) chybí. Nyní je prostor, kde se mohou potkávat nebo si užít jen tak chvilku bez dětí.

Kavárna jednoduše nemá chybu. Až sem pojedete, zastavte klidně na parkovišti, které je přidružené k autobusovému nádraží, pak už je to kousek. My měli štěstí a parkovali jsme přímo před kavárnou. Jelikož jsme o kavárně slyšeli jen to nejlepší, pro jistotu jsme si místo k sezení rezervovali (na tel.: 775 010 251). Byli jsme 3 dospělí a 4 děti, z toho 2 mimina, která nadělala poněkud dost nepořádku. I tak se na nás profesionální personál vždy usmíval a my samozřejmě neměli problém omluvit se nadprůměrným spropitným. Za nás tedy 5* a velké doporučení pro všechny, kteří třeba jen Kláštercem projíždí.

Důležité informace

Kde Café Korek najdete?

Pražská 69, Klášterec nad Ohří

Otevírací doba:

  • Po – Čt : 08:00 – 20:00
  • Pá : 08:00 – 22:00
  • So : 09:00 – 22:00
  • Ne : 13:00 – 20:00

Kontakt pro rezervaci:

+420 775 010 251

Fotogalerie:

Můžete přidat komentář, nebo trackback z vaší stránky.
Tip na lastminute dovolenou: 

Appartementhaus Zraunig

Mölltal / Ankogel, Rakousko
23.1.-28.1.2020
Bez stravy
1 594 KČ

Doprava: Vlastní
Hotel na mapě
INVIA.cz

Přidej komentář