Čarodějný rej netradičně

carodejnice

Pokud chcete oslavit pálení čarodějnic trochu netradičně, nenechte si ujít akci v Aquacentru Šutka. V pátek 28.4. 2017 tam od 15 do 20 hodin proběhnou saunové ceremoniály s odkazy na čarodějnická témata.

Během zážitkové relaxační akce se o vás postarají profesionální saunéři. Ti vám zcela novou dimenzi této příjemné aktivity představí pomocí víření horkého vzduchu, polévání kamenů aromatickou přírodní esencí a dalším procedurám. Následovat budou saunové tematické ceremoniály – např. Čarodějnický rej, Čarovný relaxační ceremoniál, Vysvobození z prokletí černé vdovy, Čarodějnice Gudrun a další.

V páře se pak můžete nechat hýčkat beauty procedurou s využitím začarovaných peelingů a bylinami od babky kořenářky. Ceremoniálů bude velký počet, proto se během odpoledne a večera dostane opravdu na všechny.

Ti nejodvážnější a nejsilnější návštěvníci se pak mezi 16:15 a 18:15 mohou zúčastnit soutěže Windstorm Master. Vítěz, který nejsilněji mávne svým ručníkem, získá volný vstup do Aquacentra Šutka a Beachklubu Ládví.

Můžete přidat komentář, nebo trackback z vaší stránky.
Tip na lastminute dovolenou: 

Concertino Zlatá Husa - Jindřichův Hradec

Jižní Čechy, Česká republika
28.3.-31.3.2018
Polopenze
1 690 KČ

Doprava: Vlastní Hvězdiček: 4, Hodnocení­: 8.6
INVIA.cz

Přidej komentář