České Budějovice, místo, kde strávíte pohodovou dovolenou

Prázdniny se kvapem blíží a s tím i otázka, kam se letos vydat na dovolenou. Většina lidí preferuje dovolené v zahraničí, nejlépe u moře, i když kolem sebe mají tak krásný kraj. Proto je určitě na místě se zamyslet, jak dobře znáte svou rodnou zem a vyjmenovat místa, která jste po České republice navštívili. Že jich moc není? Tak to je ten správný čas začít přemýšlet nad tím, kterou část Čech nebo Moravy byste chtěli lépe poznat a strávit zde příjemnou dovolenou.

Krásné a turisty oblíbené jsou jižní Čechy, kde naleznete mnoho zamítavých míst, která stojí za to navštívit. Pokud se tedy rozhodnete pro jižní Čechy, zkuste se porozhlédnout po ubytování v Českých Budějovicích. Výběr nebude jistě snadný, protože penzionů a hotelů je zde opravdu hromada. Jedním z těch, které by vás mohly zaujmout, je rodinný penzion U Rudolfa.

Penzion U Rudolfa je cenově přijatelný a nachází se ve velmi klidné části Českých Budějovic nedaleko parku Stromovka. Není ani problém dostat se odsud do centra města, které je asi 15 minut chůze od penzionu.

A co vše vám tento rodinný penzion České Budějovice nabídne? Samozřejmostí jsou pokoje s vlastním WC a sprchou, vybavené televizí s digitálním příjmem a také vysokorychlostním WIFI připojením k internetu. Důležitou věcí je jistě i privátní parkoviště, k dispozici dále budete mít klubovou saunu, vířivku nebo masáže. Také máte možnost si přiobjednat snídani podle vaší chuti, nebo večer po návratu z výletu posedět ve vlastním klubovém baru s krbem.

Díky tomu, že má penzion příznivé umístění je při hledání ubytování České Budějovice velmi oblíbený. Nedaleko od něj se nachází i Jihočeská univerzita a výstaviště.

Můžete přidat komentář, nebo trackback z vaší stránky.
Tip na lastminute dovolenou: 

Citymax Hotel Al Barsha At The Mall

Dubai, Spojené arabské emiráty
17.11.-22.11.2018
Polopenze
17 890 KČ

Doprava: Letecky (Praha)
Hvězdiček: 3, Hodnocení­: 8.7
Hotel na mapě
INVIA.cz

Jeden komentář “České Budějovice, místo, kde strávíte pohodovou dovolenou”

  1. evča napsal:

    Minulý rok jsme vybrali zájezd do Turecka přes http://zajezdy-dovolena.hyperinzerce.cz/ a bylo to super. Taky zde mají akční letenky, pobyty apod. Doporučuju.

Přidej komentář