Chcete vyrazit na dovolenou a zároveň ušetřit? Poradíme, jak na to

jak usetrit za dovolenou

Sbírat zážitky na dovolené je dobrou investicí, kdy navíc poznáte nové kraje. Jenže bohužel je cestování poměrně drahé. Hodně zaplatíme za samotnou dopravu a následně i ubytování. Každá příležitost, jak ušetřit a vypravit se tak na víc míst, je žádaná. V článku najdete inspiraci a rady, jak za cestování a dovolenou zaplatit méně.

Plánujte a vybírejte s předstihem

Cenově výhodné nabídky se objevují s výrazným předstihem, ale i na poslední chvíli. Jde o takzvané zájezdy first nebo last minute. Platí to zejména pro cestování do zahraničí, ale setkat se s tím můžeme i při výpravách po naší krajině. V rámci jistoty a naplánování volna v práci je lepší zvolit nákup dovolené s výraznějším předstihem, ať si podle toho zařídíte další termíny a všechno potřebné. A v případě, kdy budete mít pár dní času, můžete je využít pro nějakou last minute nabídku.

Vyhledejte si slevy na dovolenou

A kde najdete cenově výhodné nabídky na cestování? Přeci na internetu, kde čeká dovolená slevy a mnoho různých zájezdů. Právě slevové kódy jsou výbornou příležitostí, jak snížit cenu za cestování. Velké množství nabídek najdete zejména v období, kdy není hlavní sezóna. Oblíbené jsou i různé vouchery, které jsou vhodné i jako zajímavý a originální dárek.

Za ušetřené peníze můžete vyrazit poznávat další kraje

Jakmile si takto pořídíte více dovolených se slevou, ušetříte peníze na další cestování. Poznáte více míst a získáte spoustu zážitků, na které budete rádi vzpomínat. Jen musíte vědět, kde hledat slevové kódy, a jednou za čas prohlédnout konkrétní nabídky, jestli se neobjevilo něco, co vás zaujme. Při kupování zlevněné dovolené si nezapomínejte prověřit destinaci a zkusit si dohledat nějaké informace o ubytování, ať zhruba tušíte, co čeho jdete.

Můžete přidat komentář, nebo trackback z vaší stránky.
Tip na lastminute dovolenou: 

Appartementhaus Zraunig

Mölltal / Ankogel, Rakousko
23.1.-28.1.2020
Bez stravy
1 594 KČ

Doprava: Vlastní
Hotel na mapě
INVIA.cz

Přidej komentář