Den matek na zámku Loučeň

Ani vás nenapadne kolik různých druhů labyrintu lze vymyslet. Pobaví vás i klasické bludiště se vzrostlých tisů doplněné o dvě dřevěné pozorovatelny, odkud vidíte, jak ostatní chudáci v labyrintu bloudí a blíží se k slepé cestě nebo naopak míří neomylně k cíli. Pokud budou hodní, můžete členům rodiny nebo kamarádům poradit správný směr a ukázat cestu.

Zámek Loučeň je romantickou barokní památkou s původními interiéry. Obklopuje ho rozlehlý anglický park, který se může pyšnit celoevropským unikátem – souborem 11 labyrintů a bludišť. A právě v tomto příjemném prostředí jsme se ve spolupráci se společností Baby Direkt rozhodli pro maminky v den jejich svátku uspořádat pohodovou, ale hlavně zábavnou akci“, uvádí Kateřina Šrámková, hlavní organizátorka akce. „Doposud jsme na zámku Loučeň slavili Den otců, v letošním roce mají premiéru a pevné místo v loučeňském kalendáři také maminky. Doufáme, že je připravený netradiční a zároveň edukativní program nadchne, potěší a především rozveselí.
V den akce budou mít do areálu zámku všechny maminky vstup zdarma,“ dodává Kateřina Šrámková.

Den matekV rámci zábavného dne matek si již tuto neděli užijete den plný relaxu, zábavy, tanců, cvičení, možnost profesionálního nalíčení od vizážisty, konzultace s homeopatem, tvořivé koutky pro rodiče s dětmi, soutěže a další aktivity pro nastávající maminky a maminky s dětmi. Pohodovým odpolednem provede Agáta Prachařová a Veronika Žilková. Maminky se dozví mnoho užitečných informací o výběru autosedaček, kočárků a dalších nezbytných výrobcích pro děti od světoznámých značek. Maminky v očekávání budou mít možnost zapojit se do soutěže „Miss těhulka“. Mezi zúčastněnými hosty nebude chybět odbornice na dámské komfortní prádlo, paní Helena Konarovská. Děti zabaví malování na obličej nebo klaunské vystoupení Inky Rybářové.

Můžete přidat komentář, nebo trackback z vaší stránky.
Tip na lastminute dovolenou: 

Résidence Premium Arc 1950 Village

Les Arcs (Paradiski), Francie
30.1.-5.2.2020
Bez stravy
7 435 KČ

Doprava: Vlastní Hvězdiček: 5
Hotel na mapě
INVIA.cz

Přidej komentář