Den otevřených dveří v závodě Škoda auto a.s. v Mladé Boleslavi

Kde? Ve všech závodech v Mladé Boleslavi

Kdy? Dnes, 30.5. 2015, v čase 9-16 hod

Důležité informace

-očekává se více než 70 000 návštěvníků

-stáhněte si leták na webu společnosti

– hlavní záchytné parkoviště najdete u letiště Bezděčín další parkovací místa: u Česany, ŠKODA Parts centra v Řepově, Servisního tréninkového centra v Kosmonosích a u brány 8, 11, 13.

– bezplatná doprava MHD do a ze Škodovky

-vemte s sebou i děti! Jsou zde pro ně připraveny četné atrakce

Na mnoha místech středočeského kraje propuknou dětské dny, ovšem nejen tatínkové z okolí Mladé Boleslavi se pomalu, ale jistě chystají do Škodovky, kde je právě dnes den otevřených dveří. Nejen, že můžete nahlídnout pod pokličku výroby osobních automobilů, ale navíc si užijete i báječný doprovodný program. A to vše ku příležitosti 120. výročí založení společnosti.

Krom toho jsou otevřeny dveře také všech přidružených závodů- a to také v čase v 9-16 hod. Na unikátní exponáty vás naláká také muzeum přímo v centru města u nákupního domu Bondy.

Jelikož se očekává jako již tradičně opravdu hojná účast, je potřeba řídit se pokyny a hlavně informacemi z letáčků. Leták si můžete stáhnout na webovém portále škodovky. Krom plánku zde najdete seznam arén, které jsou pojmenovány po různých vozech.

My v redakci jezdíme Octavií, takže naše kroky budou zcela jistě směřovat tam. A jak den D v Mladé Boleslavi probíhal, vám přiblížíme v dalším článku. Teď už se balíme a vyrážíme!

Můžete přidat komentář, nebo trackback z vaší stránky.
Tip na lastminute dovolenou: 

Résidence Premium Arc 1950 Village

Les Arcs (Paradiski), Francie
27.1.-30.1.2020
Bez stravy
4 285 KČ

Doprava: Vlastní Hvězdiček: 5
Hotel na mapě
INVIA.cz

Přidej komentář