Dětský svět Floria se rozrostl o vnitřní hernu

Multifunkční prostor Floria Kroměříž otevírá novou část Dětského světa. Součástí vnitřní herny je například pětipodlažní herní box se skluzavkami a prolézačkami, skákací hrad, motokáry, obrovský nafukovací polštář a další atrakce pro celou rodinu. Pro nejmenší děti pak slouží bazén s balónky a menší skluzavkou.

„Po úspěšném otevření venkovní části můžeme rodinám z Kroměřížska a okolí konečně nabídnout celý prostor Dětského světa, kde rodiče i jejich děti najdou vyžití i za špatného počasí. Naplňujeme tak náš cíl vytvořit z areálu multifunkční prostor, který bude sloužit pro celoroční rozptýlení všech věkových kategorií,“ říká Vojtěch Zahradník z Výstaviště Floria.

V současné chvíli je vnitřní část Dětského světa ve zkušebním provozu a je možné ji navštívit od pátku do neděle, do budoucna se ale plánuje celotýdenní otevírací dobou. Součástí multifunkčního prostoru je také venkovní prostor, který bude návštěvníkům otevřen vždy za pěkného počasí. Návštěvníci zde naleznou multifunkční hřiště, skatepark či tenisové kurty

Základní víkendové vstupné pro děti od 2 let je 150 korun na celý den, případně 100 korun na hodinu. Ve všední dny je cena 120 korun na den a 70 korun na hodinu. Pro dospělé je vstupné nastaveno jednotně na 50 korun na den. Rodiny, školy a školky mohou využít speciálních tarifů, které Dětský svět nabízí.

Můžete přidat komentář, nebo trackback z vaší stránky.
Tip na lastminute dovolenou: 

Haus Hasslacher - Apartmány

Mölltal / Ankogel, Rakousko
5.3.-10.3.2020
Bez stravy
1 373 KČ

Doprava: Vlastní
Hotel na mapě
INVIA.cz

Přidej komentář