Dovolená v obytném voze je velmi oblíbená

Ano, v dnešním článku se zaměříme na pro někoho možná netradiční dovolenou. Obytné vozy se ale těší stále větší oblibě a důvody jsou více než jasné. V první řadě musíme vyzdvihnout možnosti, kde dovolenou strávíte. Můžete si udělat plán, kam dojedete a případně zůstanete několik dní. Pokud se vám ale bude líbit na nějakém zastávkovém místě po cestě, nic vám nebrání „utábořit“ se zde. Ubytování si totiž vezete s sebou. V podstatě řešíte jen vhodné místo na zaparkování.

Další velkou výhodou je, že dovolenou v obytném voze si může dovolit takřka každý. Obytný vůz si samozřejmě nemusíte hned kupovat. Stačí využít půjčovny obytných vozů a vybrat si ten nejvhodnější model. V nabídce najdete více modelů včetně obytňáků pro náročné klienty, které uspokojí všechny potřeby nejen při jízdě, ale také po zastavení.

Zmínit musíme také možnost volného pohybu po obytném voze i v případě, že je v pohybu. Neváhejte si třeba uvařit kávu, dojít si na toaletu nebo využít některého z pohodlných lůžek. Pokud si tedy myslíte, že se budete muset tísnit v kokpitu s řidičem, jste na omylu.

Obytné vozy k zapůjčení ale nevyužívají jen méně movití lidé. V dnešní době, kdy čas jsou peníze a pro mnoho cestovních kanceláří je problém hýbat s datem příjezdu a odjezdu, si mnoho z nás rádo užije tu volnost odjet a přijet tak, jak potřebujeme.  Zapomeňte na dovolenou od soboty do soboty. Krom termínu ale nemusíte řešit ani místo. Je jedno, zda pojedete po pamětihodnostech České republiky, nebo třeba k moři. Například v Chorvatsku najdete velké množství úchvatných kempů. Vybírat můžete od těch, které nabízejí soukromí, možnost vzít s sebou domácího mazlíčka až po natur kempy, kde oblečení není na denním pořádku.

Podtrženo, sečteno! Vy sami si určíte, jaká bude vaše dovolená. Zkuste tedy trend dnešní doby a nezapomeňte nám do komentářů sdělit, jaké to bylo!

Můžete přidat komentář, nebo trackback z vaší stránky.
Tip na lastminute dovolenou: 

Usa, Mexiko, Honduras, Belize Z New Orleans Na Lodi Norwegian Getaway - 393979328P

17.11.-24.11.2019
Plná penze
12 360 KČ

Doprava: Vlastní
INVIA.cz

Přidej komentář