Dovolená v Turecku s all inclusive

Dovolená v Turecku láká čím dál tím víc lidí. Důvodem je stále se snižující cena zájezdů, ale především stále se zvyšující úroveň služeb. Turecko se hodí jako rodinná dovolená, ale také dovolená pro náročné. Na výběr totiž máte z levnějšího ubytování, ale také all inclusive hotely se službami, které potěší snad opravdu každého.

Pokud jedete do Turecka poprvé, v žádném případě vám nedoporučujeme jet lidově řečeno „na blint“. Penziony a ubytování v soukromí tam totiž nejsou rozesety třeba jako v Chorvatsku. I lidé, kteří jezdí do Turecka poměrně často, raději využívají služeb cestovních kanceláří, které všechny nezbytnosti vyřídí za vás. Pokud si vyberete opravdu zkušenou cestovní kancelář, jako je  cestolino.cz, můžete si vybrat z mnoha lokalit a desítek hotelů na nespočtu pláží.

Turecko je země nevídaných možností

dovolena v tureckuJe na vás, zda vás láká jih země a Středozemního moře, Černé, Egejské či Marmanského moře. Nejen moře je ale hlavním lákadlem. Mnoho hotelů nabízí také luxusní privátní wellness ve formě vyhlášených tureckých lázních. Turecká riviéra je naprostou klasikou, kde najdete spoustu možností, kde se ubytovat. Mezi velmi vyhledávané rezorty patří pětihvězdičkový Armonia Holiday Village. Jistě vás zaujme moderní, designově vyšperkovaná vstupní hala s tak čistou podlahou, že se doslova leskne. Krom čistoty a velmi milého personálu vám v rámci služby all inclusive nebude vůbec nic chybět. Právě Turecko je totiž jednou ze zemí, kde se tato služba vyplatí. Pokud si budete balenou vodu a jídlo kupovat po vlastní ose, utratíte mnohdy více než za příplatek all inklusive. Zdaleka si ale sami nenakoupíte takové hory luxusního čerstvého ovoce, zeleniny a mořských plodů.

Výjimečným pětihvězdičkovým hotelem s obřím venkovním bazénem je také Spice Hotel & Spa. Zde si přijdou na své všichni, kteří se nechávají rádi hýčkat a také ti, kteří mají rádi sport nejen na televizní obrazovce.

Dovolená v Turecku s prověřenou cestovní kanceláří je natolik okouzlující, že krom exotických zemí už nebudete chtít jinam. Země jako jsou Egypt či Tunis blednou závistí.

Můžete přidat komentář, nebo trackback z vaší stránky.
Tip na lastminute dovolenou: 

Rychnov Nad Kněžnou - Hotel A Vila Studánka

Východní Čechy, Česká republika
25.6.-27.6.2018
Polopenze
1 610 KČ

Doprava: Vlastní Hvězdiček: 4, Hodnocení­: 9
Hotel na mapě
INVIA.cz

Přidej komentář