Festival sladkostí v Bondy

Mladoboleslavské nákupní centrum Bondy hostí dnes a zítra (17.- 18.5. 2019) Festival sladkostí. Na své si přijde opravdu každý. Je jedno, zda milujete čokoládu nebo dokonale nazdobené muffiny v unicorn stylu. Seženete zde opravdu vše! Prodejní stánky praskají ve švech. Nás krom luxusních dortíků, tartaletek a muffinků zaujaly také klasické zákusky, linecká srdíčka a v neposlední řadě škrábaná zmrzlina. A jak s cenami? Nazdobený muffin s fondánem 45 Kč, ořechový dort s krémem-porce 55 Kč. Jednotlivé zákusky od místních učenek na cukrářku á 12 Kč. Vše moc dobré! Rozhodně to stojí za hřích!

Workshopy pro děti, soutěže, kuchyňské studio

Zdaleka se nejedná jen o akci, na které zákonitě přiberete. Pro děti je připraveno zdobení perníčků a omalovánky dortů, které při trochu zručnosti slepíte do krásného kousku, který může třeba ozvláštnit domácí dětskou kuchyňku. Dětské workshopy jsou zdarma.

Maminka zatím může zkusit spočítat třešničky na obřím dortu. My jich napočítali přes 300! Výherce se pak může těšit na krásný dárkový koš plný sladkostí.

Zvládli jsme ještě ukázku výroby smetanového krému s mascarpone a jahodami a výrobu domácích čokoládových přízdob. Oboje moc zajímavé.

Můžete přidat komentář, nebo trackback z vaší stránky.
Tip na lastminute dovolenou: 

Danubius Health Spa Resort Bük

Termální Lázně, Maďarsko
4.9.-6.9.2019
All Inclusive
5 580 KČ

Doprava: Vlastní Hvězdiček: 4, Hodnocení­: 9
Hotel na mapě
INVIA.cz

Přidej komentář