Festival Slamák

slamak fest

Pátého října se v areálu Botanické zahrady hl. města Praha uskuteční první ročník festivalu Slamák. Návštěvníci se mohou těšit na 5 různorodých zón, ve kterých se bude odehrávat speciální program. Ve Stodole si návštěvníci vychutnají akustické koncerty Aničky Slováčkové, Milana Peroutky, divadlo nebo stand-up show. V Busking zóně vystoupí pouliční umělci. Oblíbená dětská zóna s prasátkem Pigy – Pigy Selátkov – přivítá dětské hvězdy, kouzelníky, tanečníky i divadlo pro děti. Všechny ženy, maminky, babičky si budou moci zaskočit Na Kafíčko, kde na ně čeká povídání s českými blogerkami a blogery (nejen o ženských problémech!), ale také s oblíbenými moderátory.
Pro chvíle odpočinku a pohody je pak určená Čítárna, kde budou známé osobnosti číst malým i velkým posluchačům. Pro všechny zvídavé duše je připraven také Krmelec, kde se svými přednáškami vystoupí čeští odborníci v oblasti zdravé výživy, jídla i alternativního stravování.

Ve festivalových přednáškových zónách s názvem Krmelec, Na kafíčko, Čítárna nebo v pouliční artové zóně se představí například dietoložka a bloggerka Margit Slimáková, influencerka Lucie Van Koten či Dominik Landsman, autor knihy a blogu Deníček moderního fotra. Předčítat bude Arnošt Goldflam, Pavel Renčín nebo Karel Heřmánek a další.

Po vzoru anglických festivalů tuto akci připravuje dětská značka Pigy. Vystoupí na ní například Anička Slováčková, Milan Peroutka, vítězka Porty 2018 Tereza Balonová, dětmi oblíbené prasátko Pigy nebo za přednášející influenceři Margit Slimáková, Lucie Van Koten či Dominik Landsman. Jednodenní akce plná chutí, hudby, zvyků a tradičních řemesel slibuje netradiční festivalové zóny, kde rodiče a jejich děti poznají lépe český venkov a regionální produkci.

Na tuto akci platí zvláštní vstupné

  • dospělí: 200 Kč
  • děti 0-2 let, ZTP/P, kočárky: zdarma
  • děti 3-15 let: 90 Kč
  • studenti do 26 let: 90 Kč (po předložení platného student. průkazu)
  • senioři nad 60 let +ZTP: 100 Kč
  • pes: 100 Kč
  • rodinné vstupné: 490 Kč

slamak fest

Můžete přidat komentář, nebo trackback z vaší stránky.
Tip na lastminute dovolenou: 

Apartments Doris

Mölltal / Ankogel, Rakousko
31.1.-6.2.2020
Bez stravy
1 717 KČ

Doprava: Vlastní
INVIA.cz

Přidej komentář