Floria LÉTO 2016 v Kroměříži

Aneb „ Květinová galerie“ se uskuteční ve dnech 25. – 28. srpna. Květiny orámují unikátní expozici charitativních fotografií českých osobností, které byly pořízeny na podporu dětí z kojeneckých ústavů. Snímky s miminky, na kterých se představí například Vojtěch Dyk, Tatiana Vilhelmová, Ondřej Brzobohatý nebo Petra Kvitová, nafotila slavná fotografka Nguyen Phuong Thao. Letos se navíc výstava nově rozšíří i mimo areál výstaviště Floria, návštěvníci si budou moci prohlédnout také květinami vyzdobený kostel sv. Jana Křtitele v Kroměříži, jednu z nejvýznamnějších barokních dominant města.

Bohatý doprovodný program

Kromě řezaných květin si na akci mohou lidé projít prodejní výstavu Klubu kaktusářů Frailea Kroměříž, ale i expozici sukulentů a balkonových rostlin, či moderní i historickou zemědělskou techniku. „Návštěvníci si budou moci prohlédnout výstavu drobného zvířectva, nebo si zakoupit široký sortiment potřeb pro dům a zahradu. K dispozici bude i unikátní hřiště Dětský svět s množstvím prolézaček, skluzavek a jiných atrakcí. Pro děti jsme navíc po celou dobu akce připravili  herní program a soutěže,“ dodává Zahradník. V rámci doprovodného programu vystoupí Vlasta Horváth, Martin Maxa, nebo tradiční dechovka Moravská veselka.

Chybět nebude ani soutěž pro všechny amatérské gurmány. Návštěvníci se totiž mohou přihlásit do soutěže o nejlepší vdolek. Upečené vdolky pak stačí přinést poslední výstavní den 28. srpna 2016 do 12 hodin přímo na výstaviště Floria. Tři nejlepší budou odměněny poukázkami na nákup.

Můžete přidat komentář, nebo trackback z vaší stránky.
Tip na lastminute dovolenou: 

Doubletree By Hilton Resort & Spa Marjan Island

Ras Al Khaimah, Spojené arabské emiráty
27.2.-7.3.2019
All Inclusive
46 690 KČ

Doprava: Letecky (Praha)
Hvězdiček: 5, Hodnocení­: 9
Hotel na mapě
INVIA.cz

Přidej komentář