FOTOGALERIE: První ročník přehlídky historických traktorů ve Dneboze

Dneboh je malá vesnička kousek od Mladé Boleslavi. Zejména díky místním dobrovolným hasičům ale mají o zábavu postaráno. Nejen, že se účastní hasičských soutěží, ale jednu také v rámci Jizerské ligy pořádají. Dnešní den ale patřil zejména milovníkům motorů a historie. Ve spolupráci s osadním výborem totiž SDH Dneboh za finanční podpory města Mnichovo Hradiště, připravil báječnou podívanou pro malé i velké. Pokud jste měli štěstí a u stroje potkali jeho majitele, nebylo výjimkou si do traktoru sednout a pokochat se i tímto způsobem. K vidění bylo na padesát strojů zejména od značky Zetor a Svoboda. Dále pak John Deere traktůrky a další zemědělské stroje. Nechyběl ani kombajn a dva osobní automobily.

Celá akce byla doplněna o výstavu dobových fotografií a textů.

Pro děti byl připraven animační program pod taktovkou místního spolku Kohoutek-MH. Děti si mohly vyrobit mávátko s traktorem a nechybělo ani malování na obličej a skákací hrad.

Dneboh je vyhlášený občerstvením a ani tentokrát neudělali ostudu. K dostání bylo neuvěřitelné množství dobrot. Dali jsme si výborný guláš s chlebem (za 80 Kč), dále jsme si pochutnali zejména na vyhlášené dnebožské Smažence (26 Kč). Pro dospěláky se čepovalo pivo a pro malé malinovka.

První ročník akce se vydařil na jedničku!

Můžete přidat komentář, nebo trackback z vaší stránky.
Tip na lastminute dovolenou: 

Crowne Plaza Sheikh Zayed Road

Dubai, Spojené arabské emiráty
12.12.-17.12.2019
Polopenze
29 500 KČ

Doprava: Letecky (Praha)
Hvězdiček: 5
Hotel na mapě
INVIA.cz

Přidej komentář