Již tento víkend otevírá park Mirakulum

Již o víkendu 16.-17.4.2016 se můžete těšit na nové atrakce parku Mirakulum ve středočeských Milovicích. Co se vstupného týče, bude rozděleno podle akcí v parku. Pokud se bude jednat o den s programem (většinou víkend), počítejte s jednotným vstupným 180 Kč. Pokud se do Mirakula chystáte v den bez programu, pak 120 Kč. Děti do výšky 90 cm neplatí a každý pátek mají důchodci vstup zdarma.

Do parku se nesmí s koly a odrážedly a také se psy. Najdete zde totiž kontaktní mini zoo s ochočenými kozami a spoustu dalšího zvířectva, kterému by psí návštěvníci mohli uštědřit psychickou újmu.

Co se bude dít první víkend?

Celá sobota se ponese ve stylu Tankodromu, který úzce sousedí s dětským parkem. Program akcí bude následující:

13:00  Kouzelník Navaro (komické kousky, legrační scénky, kouzla a triky za přispění dětského obecenstva)

14:00 Bubnování s Tokhim a Groove Army (skupina dává všem účastníkům možnost intenzivně pocítit energii bubnů, zažít ji, naladit se na ní a zejména se ji naučit více vnímat. Všichni se přizpůsobíme jednotnému rytmu a ten nás spojí v úžasný, fungující celek a doslova “restartuje” a nabije k novým, neuvěřitelným výkonům.)

15:00 Kouzelník Navaro

16:00 Bubnování s Tokhim a Groove Army

Program na neděli 17.4.2016

13:00 Čiperkové (Interaktivní zábavný pořad pro děti, ve kterém vystupuje 6 dětí v kostýmech zvířátek – opička, beruška, vosy, kytička a sluníčko.)

14:00 Kouzelník Roberto (Zábavný program pro děti i dospělé. Kouzelník a klaun Roberto rozesměje a pobaví publikum od nejmenších po dospěláky.)

15:00 Čiperkové

16:00  Kouzelník Roberto

Můžete přidat komentář, nebo trackback z vaší stránky.
Tip na lastminute dovolenou: 

Ramada Beach Hotel Ajman

Ajman, Spojené arabské emiráty
22.3.-27.3.2019
Plná penze
21 590 KČ

Doprava: Letecky (Praha)
Hvězdiček: 4, Hodnocení­: 8.1
Hotel na mapě
INVIA.cz

Přidej komentář