Jizerské hory – ideální pro dovolenou s dětmi. Kde a co?

Pokud máte rodinu a chcete si s ní letos užít dovolenou v České republice, přinášíme vám tip v podobě dovolené v malebných Jizerských horách. Právě tento kout naší republiky nabízí plno možností vyžití, bavit se bude celá rodina. Nabízíme vám přehled několika zajímavých tras a míst, kam je vhodné vyrazit i s dětmi a dáme i tip na výhodné ubytování, které vás v mnoha ohledech příjemně překvapí.

Vyrážíme z Bedřichova

Ideálním místem, kde se v Jizerských horách ubytovat, je obec Bedřichov. Ta se stala turistickým centrem a současně i hlavním výchozím bodem pro podnikání výletů na kole i pro pěší turistiku. V Bedřichově se nachází Penzion UKO, který se specializuje právě na ubytování rodin s dětmi. Pokoje jsou přizpůsobeny dětem a stejně tak i další vybavení penzionu. Děti si budou moci hrát na zahradě s prolézačkami a pískovištěm, vyzkoušet si minigolf, penzion má i vlastní vyhřívaný bazén se slanou vodou. Nezapomínají ani na rodiče, pro dospělé jsou připraveny wellness procedury. Relax bude dokonalý. Více informací o penzionu najdete na ubytování Bedřichov. Na stránkách je možná online rezervace pobytu.

Kam na výlet?

Penzion je díky své poloze skvělým výchozím bodem pro podnikání výletů do okolí. Čeká na vás příroda i jiná atraktivní místa. Doporučujeme výlet na Rozhlednu Královka, která je od penzionu vzdálena pouhých 1,5km. O něco dále (4 km) je státní přírodní rezervace Nová Louka, která je křižovatkou několika turistických tras. V blízkém okolí se nachází i Bedřichovská přehrada na Černé Nise, kde je možné se koupat a nebo podniknout výlet za poznáním okolních přírodních krás. V případě nepříznivého počasí si udělejte výlet do Muzea výroby dřevěných hraček a dílničky v Jiřetíně pod Bukovou či do zábavního komplexu Babylon v Liberci. Možností je ještě více, dovolenou v Jizerských horách si jistě užijete na plné pecky!

Můžete přidat komentář, nebo trackback z vaší stránky.
Tip na lastminute dovolenou: 

Haus Hasslacher - Apartmány

Mölltal / Ankogel, Rakousko
5.3.-10.3.2020
Bez stravy
1 373 KČ

Doprava: Vlastní
Hotel na mapě
INVIA.cz

Přidej komentář