JÓGA DNES KONFERENCE 2018 zavítá do Luhačovic i do Prahy

joga konference

Tato Cvičebně relaxační akce se 4.8. 2018 uskuteční ve sportovním centru Radostová v Luhačovicích JÓGA DNES KONFERENCE, které se zúčastní přes 250 nadšenců jógy a zdravého životního stylu. 10.11. 2018 se pak celá akce koná v Praze, v hotelu Hilton Old Town Prague.

Po celý den budou organizovány nejrůznější jógové praxe a cvičení pod vedením nejlepších českých a slovenských instruktorů jógy. Vidět můžete zvučná jména, jakými jsou např. Václav Krejčík, Zuzana Klingrová, Jakub Šamberger, Tomáš Strnad, Sára Tichá, Aneta Králová, Markéta Faustová a mnozí další. Cvičebně-relaxační akce je určená jak začátečníkům v józe, tak i těm, kteří mají jógu zařazenou v pravidelném rozvrhu dne. Z připravených přednášek si to své najde opravdu každý.

Cílem konference je inspirovat lidi pro zdravý životní styl, představit jim různé styly jógy seznámit je i s odbornými přednáškami na téma jóga, zdravý pohyb, strava či ájurvéda.

Součástí celé akce je velká výstava JÓGA EXPO, kde si můžete ochutnat či zakoupit různé produkty zdravé výživy, pomůcky na cvičení jógy, oblečení na jógu, jógové šperky a mnoho dalších zajímavých věcí.

Program a více informací naleznete na www.jogadnes.cz (https://www.jogadnes.cz/clanky/konference/).

Těšíme se na Vaši účast.

Můžete přidat komentář, nebo trackback z vaší stránky.
Tip na lastminute dovolenou: 

Beach Hotel Sharjah

Sharjah, Spojené arabské emiráty
22.10.-24.10.2019
Snídaně
13 390 KČ

Pobytové, U moře, Nízká záloha
Doprava: Letecky (Praha)
Hvězdiček: 3, Hodnocení­: 8.5
Hotel na mapě
INVIA.cz

Přidej komentář