Kam za ledovými postavičkami?

O víkendu 6. a 7. února 2016 v Galerii Harfa proběhne již 5. ročník oblíbeného Festivalu ledových soch, tentokrát s tématem Večerníček. Malí i velcí návštěvníci se tak letos mohou těšit na známé postavičky z pohádek například Bob a Bobek, Krteček či Maxipes Fík. Součástí bude doprovodný program, který začíná vždy od 14 hodin.

KDO Z NÁS BY NEZNAL VEČERNÍČKA A NEMĚL RÁD NĚKTEROU POSTAVIČKU Z JEHO POHÁDEK. V GALERII HARFA SE TEĎ SE SVÝMI HRDINY MŮŽETE POTKAT V NETRADIČNÍ LEDOVÉ PODOBĚ. KONÁ SE ZDE TOTIŽ KAŽDOROČNÍ FESTIVAL LEDOVÝCH SOCH.

Bob a bobek, Maxipes Fík, Krteček a jeho kamarádi, Křemílek a Vochomůrka, Rákosníček a mnoho dalších oblíbených postav bude vznikat pod rukami umělců z velkých kusů ledu na střeše Galerie Harfa. Všechny sochy budou poté k vidění až do doby, než vlivem teplot roztají. Pro svého favorita bude možné také hlasovat v soutěži o nejkrásnější ledovou sochu. Vítězné dílo bude vyhlášeno v neděli odpoledne.

Během celého víkendu budou probíhat malé soutěže pro děti a v případě zájmu je k dispozici také kluziště PRE ARENA, které nabízí i půjčovnu bruslí. Přijďte a užijte si s celou rodinou krásný víkend.

Festival ledových soch se v Galerii Harfa koná každý rok a řadí se k největším událostem svého druhu pořádaných v České republice. V minulých letech mohli návštěvníci obdivovat známé atlety, sochy s tematikou zimních olympijských her, zvířata v polární zoo nebo portréty předních českých a zahraničních politiků.

Můžete přidat komentář, nebo trackback z vaší stránky.
Tip na lastminute dovolenou: 

Ajman Saray, A Luxury Collection Resort

Ajman, Spojené arabské emiráty
31.3.-4.4.2019
Polopenze
21 790 KČ

Doprava: Letecky (Praha)
Hvězdiček: 5, Hodnocení­: 9.2
Hotel na mapě
INVIA.cz

Přidej komentář