Kdy vyrazit do Tropical Islands?

Hala původně sloužící pro výrobu vzducholodí se přeměnila na neuvěřitelně zábavný vodní svět pro malé i velké. Kousek od Berlína naleznete opravdový tropický ráj s umělým klimatem, ve kterém se daří také rozlehlému pralesu s nespočtem druhů rostlin, keřů a stromů.

Halu sice můžete navštívit naprosto kdykoliv (otevřeno mají nepřetržitě), ovšem zdaleka nejlepší je zde přespat ve stanu, což si z neděle na pondělí může dovolit opravdu každý. Za 2 dospělé se snídaní a dvěma vstupy zaplatíte 100 Euro (bez vstupu do saunového světa). Stany jsou vybaveny pohodlnými matracemi, ale přespat můžete klidně i na písečné pláži! Klasické vstupné je jinak 36 Euro. Děti do 5ti let mají vstup zcela zdarma. Vstup do saunového světa je s příplatkem 9 Euro na osobu.

Co s sebou?

-finanční hotovost nebo kartu
-plavky, ručníky, náhradní oblečení (letní!)
-hračky pro děti (bábovky na písek, hračky do vody), plavky dětem (ani miminka nesmí být v bazénu nahá)
-pokud hrajete, tak pálky a míček na stolní tenis

Pod kopulí najdete restaurace i bary. Najíte se za docela dobré peníze (menu hlavní jídlo s pitím kolem 10 Euro). Vnášení vlastního jídla a pití je zakázáno, ale ještě se nám nestalo, že by to někdo kontroloval. Nápoje jsou čepovány do zálohovaných kelímků.

Můžete přidat komentář, nebo trackback z vaší stránky.
Tip na lastminute dovolenou: 

Ajman Saray, A Luxury Collection Resort

Ajman, Spojené arabské emiráty
31.3.-4.4.2019
Polopenze
21 790 KČ

Doprava: Letecky (Praha)
Hvězdiček: 5, Hodnocení­: 9.2
Hotel na mapě
INVIA.cz

Přidej komentář