Když relax, tak dokonale, a navíc ještě fit

Není výjimkou, že musíme uvažovat nad odpočinkem našich znavených těl. Vlivy působící na naši kondici se den co den perou a předhánějí v tom, který z nich bude nakonec v přesile. Jestli nás zničí stres nebo únava, to už je jen na nás, ale nejlepší cesta jak z toho ven je dopřát si alespoň občas trochu toho romantického hýčkání.

No ano, nezdá se to, ale uspěchané nároky současnosti nám na zdraví a vzhledu nepřidají. Přitom paradoxně kladou na tyto dvě oblasti ty nejvyšší nároky! A my stojíme mezi volbou uspět, nebo to vzdát. Ale to by v tom byl čert, abychom na to nevyzráli, protože život se má prožívat, ne jen přežít!

Snít se dá i s otevřenýma očima

Pokud se v tomto souboji s tělesným selháváním poznáváte, je nejvyšší čas poohlédnout se po vhodném únikovém východu z této reality. Dopřát tělu stále populárnější rozmazlování, kterému se odborně říká wellness. Co tento moderní trend dnešní hektické doby vlastně obnáší?

Výraz sám o sobě vyjadřuje stav dobré nálady a zdraví – tedy harmonii mezi fyzickou a psychickou stránkou. Takový stav a ještě mnohem více nabízí wellness pobyty, kterými se nabídka jen hemží. Jsou sestaveny s ohledem na životní styl, pomáhají nám s obnovou energie a se zrelaxováním těla i mysli.

Můžeme vybírat mezi penziony a hotely v Čechách i na Moravě a je jen na nás, jestli pojedeme single, nebo s sebou vezmeme svou drahou polovičku. Ale výjimkou nejsou ani pobyty dvou či tří kamarádek vzájemně si nabíjejících baterky vybité třeba právě svými protějšky.

Za romantikou i sblížením

Nezřídka jsou takové wellness víkendy pro dva krásnou inspirací na dárek i pro muže. Dámy, nechte někdy nenápadně a jakoby „náhodou“ otevřený notebook s webovou nabídkou tohoto aktivního odpočinku, hýčkání, relaxace a v neposlední řadě i gastronomických perel. Záhy uvidíte, že váš miláček uchopí svou šanci příjemně vás překvapit doslova, jak se říká „za vlasy“. A protože to bude JEHO nápad, zcela zaručeně mu tím posílíte krom fyzické vitality i dokonalé mužské ego!

Můžete přidat komentář, nebo trackback z vaší stránky.
Tip na lastminute dovolenou: 

Crowne Plaza Sheikh Zayed Road

Dubai, Spojené arabské emiráty
12.12.-17.12.2019
Polopenze
29 500 KČ

Doprava: Letecky (Praha)
Hvězdiček: 5
Hotel na mapě
INVIA.cz

Přidej komentář