Konec obavám z výběru dovolené

Také si každoročně pokládáte otázku „Kam na dovolenou“? Míst na dovolenou je nespočet, ovšem ne každé místo vám zajistí kvalitní dovolenou.

Slunečné pláže, dobrodružné túry, výlety lodí, výlety autem po okolí, hotelový bazén, obchodní zóny, ovocné plantáže, spousta palem a mnoho dalších podob může mít vaše dovolená. Někdo ji volí pro chvíli odpočinku, jiný zas pro poznání nových míst. Každý si od ní slibuje celkovou pohodu a radost, kterou by mu tento pracovní svátek měl přinést. Mnohdy tomu ale bývá právě naopak a dlouho očekávaný relax se promění v okamžiky nečasu a zklamání.

Trochu jiná realita

Z katalogu cestovní kanceláře jste si vybrali „tu dovolenou snů“, na kterou jste se už pár měsíců těšili. Podle fotek to vypadlo nádherně – průzračné moře, bělostný písek, hotel s palmami pár metrů od moře. Abyste se utvrdili, že si to opravdu užijete, byli jste ochotni si připlatit za pokoj ve třetím patře s balkónem a výhledem na moře. Nezapomněli jste se ani zeptat na výtah a pracovník cestovní kanceláře vás ujistil, že to na místě vypadá přesně tak, jak si představujete. Jen chtěl prodat zájezd. Po příjezdu bylo ale něco jinak. Co něco? Všechno!

Vzhůru do nenavštívené destinace

Většina z nás si dovolenou vybírá podle zkušeností a referencí lidí, kteří na tomto místě již byli. Nebo se vrací na místa, kde se jim líbilo, ze strachu, aby nebyli zklamáni z hotelového prostředí i okolí hotelu. Do zahraničí a k moři se dá jet ale i bez obav a s nadšením, pokud si o určitém místě načerpáte pravdivé informace. Na internetových stránkách lze nalézt opravdu ověřené recenze hotelů a reálné články z dovolenkových destinací. Kam vyrazíte letos na dovolenou? Zvítězí Španělsko, Tunis, Řecko, Chorvatsko, Itálie, Bulharsko, Turecko, Egypt..? Ten pravý výběr zájezdu je už jen na vás.

TOP destinace – TOP hotel

Inspirujte se radami, tipy i doporučeními o destinaci, kam se chcete podívat na Autovýlet.cz. Není nad hezké a pravdivé recenze z dovolenkových destinací. Dozvíte se o všem, co v dané destinaci nalézt, navštívit a kam se jet podívat. Informace o plážích, obchodech i cenách jsou samozřejmostí. Už je jen na vás zarezervovat si hotel, který je v každém článku doporučen jako TOP. Letos zažijete prostě TOP dovolenou.

Můžete přidat komentář, nebo trackback z vaší stránky.
Tip na lastminute dovolenou: 

Hunguest Hotel Béke

Termální Lázně, Maďarsko
21.7.-23.7.2019
Polopenze
4 140 KČ

Doprava: Vlastní Hvězdiček: 4
Hotel na mapě
INVIA.cz

Přidej komentář