La Fourchette Mladá Boleslav

Pokud si chcete užít nevšední kulinářský zážitek, za naši redakci nemůžeme jinak, než doporučit novou restauraci La Fourchette v Mladé Boleslavi. Nachází se opravdu malý kousek od náměstí, na adrese Staroměstské náměstí 2. Objekt z 15. století je citlivě zrekonstruován, přesto na vás dýchne trocha té historie. Ovšem modernu najdete především v menu, které nabízí mezinárodní kuchyni a to hned v několika chodech. Nečekejte nijak rozsáhlý jídelní lístek, ale rozhodně si vyberete. Ostatně jen a pouze dobře vyvážené nepřeplácané menu může dle mého názoru nabídnout čerstvost surovin a chutě, jak mají být.

Zaparkujete hned naproti restauraci. Zde také najdete památnou lípu a výhled na Škodovku. Posedět můžete uvnitř restaurace nebo venku.

Čerstvé ryby a dobře vyzrálá masa

resutaurace La Fourchette Mlada BoleslavJídlo bylo opravdu perfektní. Dokonce i pomalu tažený kuřecí vývar měl úroveň, což ocenila i naše dcera. A třebaže v restauraci zlobila, personál byl naprosto profesionální.

Už jsem skoro zapomněla, jaké to je, když si v restauraci zákazníka váží. Tím samozřejmě nemyslím, že by nás během jídla stále někdo obtěžoval. Naopak, personál u nás byl vždy, když jsme potřebovali (nebo když dceři spadla nějaká hračka pod stůl 🙂 ).

Nečekejte, že se najíte za 100 Kč

Jídlo je dle mého názoru cenově přiměřené kvalitě. Ve větších městech byste za čerstvou rybu a podobné delikatesy dali rozhodně více. My jsme za 2 hlavní jídla, jednu polévku a 3 nealko nápoje zaplatili asi 800 Kč. Káva už se do nás bohužel nevešla, ale nádherný pressovač k tomu rozhodně vybízel. Příště také domluvíme odvoz a zkusíme některé z široké nabídky opravdu lákavých vín!

Chcete více informací?

Restaurace má webový portál. Zde najdete základní informace a já věřím, že brzy bude fungovat bez chybičky. V dnešní době kdo není na Facebooku, jako by nebyl. Restaurace tedy má i svůj profil, kde najdete mj. fotogalerii jídel. Pokud už se vám také sbíhají sliny, neváhejte a zarezervujte si stůl.

Můžete přidat komentář, nebo trackback z vaší stránky.
Tip na lastminute dovolenou: 

Centara Grand Beach Resort & Villas Hua Hin

Hua Hin, Thajsko
20.1.-29.1.2019
Snídaně
50 217 KČ

Doprava: Letecky (Praha, Vídeň)
Hvězdiček: 5
Hotel na mapě
INVIA.cz

Přidej komentář