Lázně Jupiter aneb v Praze za odpočinkem

S chladnějším a chmurnějším počasím přichází podzimní únava a depresivní nálada. Zejména v tomto období organismus vyžaduje dostatečnou péči. Moderní a rychle se rozvíjející Lázně Jupiter, které se nachází v hlavní metropoli, spojují profesionální praktiky, léčebné metody a příjemné prostředí. Z lázní můžete své kroky směřovat do Starého města pražského, kde na vás úzké uličky dýchnou historickou atmosféru. Celodenní výlet do Prahy můžete završit kulturní vložkou v některém ze zdejších divadel.

V následujících řádcích se zaměříme především na Lázně Jupiter, které poskytují nadstandardní služby s využitím novodobých znalostí a technologií.

Blahodárné masáže s nádechem exotiky

Pakliže se chcete svěřit do rukou profesionálních masérů, rozhodně byste se neměli obávat exotické masáže hammam. Kolébkou masáže hammam je Turecko, kde se tento rituál provádí již dlouhá staletí. Masér, jehož posláním je uvolnit tělo i mysl, používá speciální očistnou pěnu k revitalizaci a omlazení pokožky. Po hodinové masáži celého těla se budete cítit skutečně jako znovuzrození.

Velké popularitě se dále těší tradiční lymfatické masáže, jejichž účelem je ustálit lymfatický systém. Lymfatické masáže jsou v podzimním období velmi žádané, neboť perfektně působí proti únavě.

Neinvazivní, bezbolestná liposukce

Toužíte-li po štíhlejší postavě bez nevzhledných tukových usazenin, stačí překročit práh Lázní Jupiter. Portfolio služeb pojímá neinvazivní, bezbolestnou liposukci, která napomáhá k odstranění tukových buněk z problémových partií těla (například v oblasti břicha, hýždí, stehen a podobně). Po prvním sezení je pokožka znatelně pevnější a jemnější na dotek.

Perlou lázeňské nabídky v segmentu zkrášlujících procedur je kryolipolýza. Pod tímto na první pohled cizím slovem se skrývá hubnutí mrazem, která garantuje až 30% úbytek tukových buněk za jedno sezení.

Můžete přidat komentář, nebo trackback z vaší stránky.
Tip na lastminute dovolenou: 

Itálie, Francie, Španělsko Z Marseille Na Lodi Msc Fantasia - 393914964

21.4.-28.4.2019
Plná penze
18 170 KČ

Doprava: Vlastní Hvězdiček: 4, Hodnocení­: 9.6
INVIA.cz

Přidej komentář