Letní ubytování na Lipně

Nemusíte být milionáři, abyste si v létě užili nezapomenutelnou dovolenou. Nemusíte ani jezdit daleko, vydejte se na Lipno. Ostatně vodní plochy nás lákají od nepaměti, a když jsou navíc v obklopené překrásnou přírodou, platí to dvojnásob. Přesně tohle splňuje moře Jižních Čech-Lipno.

Pokud máte obavy, že pokud zaplatíte dovolenou a pak nebude na koupání, budete se nudit, pak vězte, že to se vám na lipenské vodní nádrži rozhodně stát nemůže. V bezprostředním okolí totiž najdete novou inline stezku, která může bez nadsázky svou kvalitou konkurovat německému Flaemingu. Nechybí ani bikepark a spousta dalšího volnočasového vyžití. Jistě vás zaujme také bobová dráha a pro náročnější také aquapark.

A jak je to s ubytováním na Lipně?

Na své si zde přijdou milovníci luxusu ale také rodiny s dětmi, které mají omezený rozpočet. Ubytování vybírejte buď podle reference známých, nebo se informujte na Internetu. Základním parametrem je pro mnohé z nás krom ceny bezesporu také čistota a služby, jako je půjčování kol a podobně. Pokud chcete zažít adrenalin, zkuste nějaký z mnoha kempů.

Levné ubytování Lipno ale nabízí i možnost ubytovat se v apartmánech. Příkladem mohou být Apartmány Hecht na úpatí Šumavy. Velmi nás zaujala nabídka několika druhů výhodných balíčků ubytování v létě i v zimě. Co se zimní sezóny týče, můžete si užívat ve středisku skiareál Hochficht. V létě můžete zkusit půjčovnu šlapadel a nabírat síly při relaxaci s překrásným výhledem na jezero.

Jak již bylo řečeno, ubytování Lipno nad Vltavou nabízí i ubytování pro náročnější klientelu. My doporučujeme čtyř hvězdičkový hotel Orsino, kde stráví dovolenou i nároční jedinci či skupiny. Krom stylového ubytování a dovolené je tento hotel vyhledáván také díky možnost využít kongresový sál. Různé firemní večírky a školení jsou zde tedy na denním pořádku. Kdo jednou zkusil, nechce jinak. Samozřejmostí je výborná kuchyně, wellness centrum, široké možnosti sportovního vyžití a wi-fi připojení zdarma.

Můžete přidat komentář, nebo trackback z vaší stránky.
Tip na lastminute dovolenou: 

Ajman Saray, A Luxury Collection Resort

Ajman, Spojené arabské emiráty
31.3.-4.4.2019
Polopenze
21 790 KČ

Doprava: Letecky (Praha)
Hvězdiček: 5, Hodnocení­: 9.2
Hotel na mapě
INVIA.cz

Přidej komentář