Léto plné kulturních zážitků

Léto neznamená jen slunce a pohodu, ale i zábavu, a tak Galerie Harfa otevírá již po čtvrté Letní scénu. Milovníkům kultury nabídne širokou paletu zážitků. Pro pobavení jsou připraveny hry z komediálního repertoáru Divadla Artur. Nebude chybět ani kino pod širým nebem díky Kinematografu bratří Čadíků. Pozvání přijali i jedineční hosté jako např. Vladimír Hron, Halina Pawlovská, Miloš Knor či Ester Kočičková, kteří Letní scénu obohatí o smích a zábavu. Program startuje 22. června a potrvá po celé léto až do 3. září 2015.

V podání Divadla Artur uvidíte například hry Můžu k tobě?, Tři v háji, Hledám milence, značka spěchá! či legendární Dívčí válku. Vstupenky na divadelní představení máte možnost zakoupit již nyní na Info stánku Galerie Harfa nebo v síti Ticketportal. Pátky a víkendy budou patřit letnímu kinu, které bude probíhat na střeše Galerie Harfa. Připraveny jsou snímky jak pro děti a teenagery, tak i pro dospělé. Milovníci promítání budou moci zhlédnout například Ledové království, Tři bratři, Zakázané uvolnění, Vlk z Wall Street a to vše samozřejmě zdarma.

Během léta dojde také na osvědčené programy a projekty z předešlých ročníků. Těšit se můžete na projekt Decibely lásky, tedy na hity Michala Davida, ale i na světový hit one man show Táta či na one woman show Strašná nádhera s Halinou Pawlowskou. Letos Letní scéna na Harfě také přivítá Davida Suchařípu, Ivu Hüttnerovou, ale i úplné novinky – například kouzelnickou show nejúspěšnějšího českého kouzelníka Pavla Kožíška či představení spolku Komici s.r.o. s Milošem Knorem, Karlem Hynkem a Ester Kočičkovou.

Galerie Harfa vám zdarma poskytne deky a pláštěnky. V případě nepříznivého počasí se program přesouvá do divadla Gong. Podrobný rozpis představení a další informace naleznete na www.LetniScenaNaHarfe.cz.

Můžete přidat komentář, nebo trackback z vaší stránky.
Tip na lastminute dovolenou: 

Résidence Premium Arc 1950 Village

Les Arcs (Paradiski), Francie
27.1.-30.1.2020
Bez stravy
4 285 KČ

Doprava: Vlastní Hvězdiček: 5
Hotel na mapě
INVIA.cz

Přidej komentář