Letos na dovolenou jen levně

Každý touží po příjemně prožité dovolené, na kterou často šetří během roku, a když už konečně odjíždí, ani se nenaděje a je zase doma. To, na co se těšíte velmi dlouho, uteče často nejrychleji.

Peníze jsou většinou jeden z hlavních aspektů, podle kterých dovolenou, nebo pobyt ať v zahraničí nebo u nás, vybíráme. Proč nevyrazit do exotické země k azurově modrému moři? Někteří naopak preferují aktivní dovolené, strávené sportem, nebo jinými zážitkovými aktivitami, i to je možné. V zimě i v létě, na hory i k moři, co jen si budete přát. Portál topsleva.cz má v nabídce velké množství nabídek různých pobytů. Proč zmiňujeme tento server? Jsou to velmi nízké ceny, za které jsou pobyty nabízeny. Nejlepší nabídky jsou vybírány ze spolehlivých serverů a sleva u každého konkrétního pobytu je opravdu značná.  

Kam vyrazit?

V nabídce jsou pobyty u moře v luxusních hotelových komplexech, ale také můžete zvolit útulný hotel, kde budete mít svoje soukromí. Můžete vyrazit třeba do Tuniska, po cestě letadlem se ubytujete v luxusním hotelu, z okna výhled na moře a palmy. Každý den můžete strávit klasicky vyhříváním na sluníčku, nebo třeba poznávat kulinářské speciality země. Pro ty, kteří neholdují odpočívání na pláži, je zde určitě možnost sportovních a zábavních aktivit.

pobyt wellKromě několikadenních pobytů u moře můžete vyrazit i na pobyty víkendové, například do Jeseníků nebo na Šumavu, poznávat krásy naší rodné země. Dalším velmi oblíbeným místem na prožití dovolené je naše sousední Slovensko, Vysoké Tatry lákají svou nedotčenou přírodou, ale také krásnými horskými stavbami, kde lze prožít třeba relaxační wellness pobyt. Ostatně slevy na wellness pobyty také nejsou výjimkou.

Slevy na pobyty, které byly zmíněny a mnohé další se mohou týkat i vás. Nakonec můžete vyrazit na dovolenou, o které se vám nikdy ani nezdálo. Proč neproměnit sny naše a našich blízkých ve skutečnost? Pobyt se stane i skvělým dárkem pro rodinu nebo přátele a věřte, že tento dárek nezůstane zapomenut.

Můžete přidat komentář, nebo trackback z vaší stránky.
Tip na lastminute dovolenou: 

Résidence Premium Arc 1950 Village

Les Arcs (Paradiski), Francie
30.1.-5.2.2020
Bez stravy
7 435 KČ

Doprava: Vlastní Hvězdiček: 5
Hotel na mapě
INVIA.cz

Jeden komentář “Letos na dovolenou jen levně”

  1. Karel Luxember napsal:

    Dobrý den já mohu doporučit k návštěvě exotický ráj, který vám však učaruje! Podívejte se hlavně do Honolulu viz Honolul

Přidej komentář