Levné letenky vám umožní procestovat celý svět (téměř) za hubičku

Milujete cestování a sníte o návštěvě exotických destinací? Přestaňte jezdit prstem po mapě a začněte balit. Co na tom, že nemáte k dispozici neomezený zdroj peněz – klíčem do světa je vyhledávač akčních letenek, které vám možná změní život. Odmítli byste levné letenky do Bankoku z Prahy za necelých 15 tisíc korun? Anebo vás to táhne za velkou louži? Do New Yorku se dostanete ještě levněji… Na své si však přijdete i v případě, že často létáte do méně vzdálených zemí. Prozradíme vám, jak ušetřit spoustu peněz!

Jak probíhá hledání levných letenek?

Projekt Levné Letenky z Prahy.cz umožňuje vyhledávání nejlevnějších letenek z Prahy do destinací napříč celým světem. Vyhledávání je naprosto intuitivní a stačí, když zadáte místo a termíny odletu a příletu (u jednosměrné letenky pouze termín odletu). Rozhodnete-li se letět z jiného místa než z Prahy, nevadí. Ve vyhledávači navolíte některé z dalších měst na seznamu. Krom Prahy jde o Brno, Ostravu, Budapešť, Mnichov a Vídeň. Následně budete přesměrováni na seznam všech dostupných letenek, z nichž si vyberete tu, která vám nejvíce vyhovuje.

Nevíte kudy kam? Inspirujte se akčními letenkami

Za zmínku však stojí také seznam akčních letenek, které jsou denně aktualizovány a pečlivě tříděny. Ceny vás stoprocentně mile překvapí – jsou rekordně nízké. A přestože jste vybrané destinace neměli v plánu navštívit, levné letenky vás možná přesvědčí. Proč si neudělat radost a nevydat se na pár dní do víru světových metropolí? Sbalte si jen to nejnutnější a vydejte se vstříc nezapomenutelným zážitkům.

Co dodat závěrem? Láká-li vás levné cestování, nečekejte a najděte si nejlevnější letenku hned teď. Na www.levneletenkyzprahy.cz je máte jako na dlani. Rychlejší a pohodlnější už to být nemůže…

Můžete přidat komentář, nebo trackback z vaší stránky.
Tip na lastminute dovolenou: 

DOM PEDRO + KAŇONEM NA MÍSTO, KDE SE ZASTAVIL ČAS

Caniço, Madeira
24.5.-7.6.2019
Polopenze
19 180 KČ

Doprava: Letecky (Praha)
Hvězdiček: 3
INVIA.cz

Přidej komentář