Lyžařská sezóna právě začíná! Využijte možnost mít svah jen pro sebe

lyzovani jeseniky

Blíží se Nový rok a s ním přichází také lyžařská sezóna. Všichni milovníci lyžařského sportu sbalte lyže, nastartujte auto a vyrazte na dovolenou do krásných Jeseníků. Sjezdovky už jsou na vás připravené a v kioscích začínají vařit svařák na zahřátí. Pokud výlet spojíte s ubytováním v příjemném hotelu s wellness procedurami, dáte svému tělu i duši vše, co potřebují. A kam za těmito radovánkami vyrazit? To se dočtete v následujícím článku.

Ubytování a služby v CHKO Jeseníky

Lyžování v Jeseníkách a sympatické ubytování nabízí hotel Kamzík. V blízkém okolí hotelu se nachází několik ski areálů, které poskytují vyžití zkušeným lyžařům, začátečníkům i těm úplně nejmenším. Kromě lyžování si v hotelu Kamzík užijete pohodu při wellness procedurách. Své zmrzlé tělo zahřejete ve finské či parní sauně, díky které zregenerujete svaly a vyplavíte nečistoty z těla. Osvěžit se můžete v hydromasážní whirpool vaně. Tu ocení zejména zamilované páry, jelikož je prostředí vířivky vybavené bodovými světly, jež vytváří romantickou intimní atmosféru. V neposlední řadě hotel nabízí různé druhy masáží. Ty přijdou vhod po celém dni stráveném na sjezdovce. Ulevte svému tělu ve wellness hotelu a nechce se hýčkat. Více informací o ubytování a službách najdete na webových stránkách www.hotelkamzik.cz.

Kam na výlet?

Hotel Kamzík se nachází v obci Karlov pod Pradědem. V blízkosti najdete pěkná turistická místa, která především v zimě působí kouzelně a romanticky. Výlet si můžete udělat například na rozhlednu Nová Ves, kde se pokocháte výhledy na zasněženou jesenickou krajinu. O několik kilometrů dále se nachází zřícenina hradu Rabštejn, na které je nejzajímavější fakt, že se jednalo o nejvýše položený hrad historické Moravy. Trosky hradu jsou k vidění na skalách v hlubokém lese u Rýmařova. K procházce lákají mimo jiné i nedaleké dřevěné kapličky, či zámek Bruntál, jenž je nejvýznamnější památkou tohoto regionu.

Můžete přidat komentář, nebo trackback z vaší stránky.
Tip na lastminute dovolenou: 

Öko Holz-Blockhaus Hasslacher

Mölltal / Ankogel, Rakousko
26.1.-2.2.2020
Bez stravy
2 329 KČ

Doprava: Vlastní
Hotel na mapě
INVIA.cz

Přidej komentář