Mobilní aplikace najde nejlepší taxi v Praze

I když je Praha známá svým poměrně slušně fungujícím systémem městské hromadné dopravy, čas od času většina lidí potřebuje jet taxíkem. Pražské taxi služby na rozdíl od MHD ve světě již tak dobré jméno nemají. Naopak cizinci i Češi se často bojí, že cena za poskytnuté služby nebude odpovídat standardu.

Jak tedy najít spolehlivé a levné taxi na území hlavního města Prahy? Pokud vyberete náhodné telefonní číslo na taxi, je možné, že si na odvoz nějakou tu chvilku počkáte. Je totiž více než jisté, že žádné auto nebude zrovna ve vaší bezprostřední blízkosti. Tuto informaci vám totiž dispečer konkrétní taxi služby většinou nesdělí. Další alternativu představuje aplikace pro přivolání taxi z mobilu.

Jednoduchá a spolehlivá taxi mobilní aplikace

Díky mobilním aplikacím můžete najít dobrou restauraci, koncert či film, který hrají dneska večer. V neposlední řadě samozřejmě i to nejlevnější taxi v Praze. Aplikace NejlevnějšíTaxiPraha je jednoduchá, uživatelské prostředí příjemné a přehledné. Stačí jen několik kliknutí a taxi vás rychle a bezpečně odveze domů, do kina, práce či kamkoliv jinam, kam si budete přát.

Vyhledávání nejlepšího taxi se řídí vaší aktuální polohou, kterou můžete buď vybrat na mapě, nebo zadat jako přesnou adresu. Pak už jen stačí  potvrdit vaši objednávku. Na mapě se vám okamžitě zobrazí taxi, které pro vás jede. Vy můžete sledovat jak trasu, tak čas, který mu zbývá urazit. Pokud se bojíte, jaká částka se může nakonec objevit na taxametru, můžete předem zadat i cílovou adresu. Získáte tak snadno odhad ceny jízdy.

Taxi v Evropě

Další užitečnou funkcí je předobjednávka vozidla. Pokud hodně cestujete, oceníte i možnost přivolání vozu spřátelené taxislužby ve všech hlavních městech západní Evropy. Je jedno, zda váš telefon používá operační systém Android nebo Windows, taxi aplikace funguje v každém mobilním operačním systému. Taxi aplikace NejlevnějšíTaxiPraha vám tedy ušetří nejenom čas, ale i peníze.

Taxi je asi nejjednodušší způsob, jak po Praze cestovat pohodlně i bez vlastního auta. Pokud potřebujete vůz na delší dobu, zkuste autopůjčovnu Praha.

Můžete přidat komentář, nebo trackback z vaší stránky.
Tip na lastminute dovolenou: 

Usa, Mexiko, Honduras, Belize Z New Orleans Na Lodi Norwegian Getaway - 393979328P

17.11.-24.11.2019
Plná penze
12 360 KČ

Doprava: Vlastní
INVIA.cz

Přidej komentář