Nafukovací postel – skvělé provizorní lůžko nejen na cestách

Řešíte často problém s občasným přespáváním? Třeba když k vám přijede návštěva z daleka a vy jí chcete nabídnout nocleh? Jestliže nemáte dostatečně velký byt, nebo dům, pokoj pro hosty pro vás asi nebude příliš reálným řešením problému. Jestliže se nechcete při každé návštěvě stěhovat na zem s karimatkou, můžete problém vyřešit postelí, která je snadno skladná a můžete ji tedy využívat jen v případě potřeby. Nebude vám zabírat zbytečně místo a nainstalujete jí jen, když bude nezbytně třeba.

Tím ideálním řešením se může stát nafukovací postel. Je opravdu jednoduché ji složit nebo rozložit. Stačí jí totiž jen nafouknout a vyfouknout. Tím se stává snadno uskladnitelná. Nepotřebujete žádné další matrace, nebo výplně, které by při uskladnění zabíraly také dost místa.

Stejně tak vám poslouží i tato vymoženost při stanování, nebo cestování. Je nanejvýš pohodlná, nebolí vás z ní záda a snadno se přenáší, či převáží. Jako provizorní lůžko nemá konkurenci nikde jinde.

spacakyZrovna takovým způsobem můžete vyřešit i přikrývky. Dnešní spacáky jsou totiž vyráběny z velmi kvalitních a příjemných materiálů. Pokud se chystáte někam na víkend, třeba pod stan, těžko si asi do krosny přibalíte i peřinu. Spacák je skvěle stlačitelný do malého pytle. Takže z něho uděláte objem několikanásobně menší, než jaký má když je rozložený. K dostání jsou nejrůznější velikosti. I velký spacák se totiž dá sbalit do zcela malinkého balíčku. Ty lepší a větší vás zase dobře zahřejí i při velikém mrazu. Na dennodenní přespávání asi spacák nebude to pravé, ale jako dočasná alternativa přikrývky určitě postačí. Třeba i pro výše zmiňovanou návštěvu. Širokou nabídku sortimentu naleznete na www.vyprodeje.net.

Můžete přidat komentář, nebo trackback z vaší stránky.
Tip na lastminute dovolenou: 

Hunguest Hotel Béke

Termální Lázně, Maďarsko
21.7.-23.7.2019
Polopenze
4 140 KČ

Doprava: Vlastní Hvězdiček: 4
Hotel na mapě
INVIA.cz

Přidej komentář