Naše listopadová exotika kousek od Berlína

Ano, na exotickou dovolenou se bez problémů můžete vydat i kousek pod Berlín, najdete zde totiž Tropical Islands, tedy největší uměle vybudovaný exotický ráj vůbec. V kopuli, která sloužila pro výrobu vzducholodí navíc najdete spoustu novinek a díky nám také neutratíte víc, než je nezbytně nutné.

Děti do šesti let mají vstup zdarma, využijte toho!

Při rezervaci ubytování se nám stalo, že pokud zadáme celou rodinu, tedy 2 dospělé a 2 malé děti, které by normálně neplatili, dostaneme na výběr pouze rodinné pokoje, které jsou nejen drahé, ale pro normálního smrtelníka také zbytečně velké. Proto jsme zadali pouze 2 dospělé a vybrali comfort pokoj. Děti jsme pak zadali do poznámky objednávky. Pokoj byl i tak obří, s jednou manželskou postelí a velmi pohodlným rozkládacím gaučem, takže rozhodně neváhejte (rozdíl činil asi 45 Euro).

Jeďte z neděle na pondělí

pokoj tropical islandsNáš pokoj za normálních okolností vyšel na 300 Euro. Ovšem díky Sunday specials si užijete luxus 4* hotelu jen za 180 Euro, tedy 90 Euro na osobu a noc. V ceně je nejen snídaně, ale také vstup do sauny (ten normálně stojí 15 Euro) a do posilovny (10 Euro). Když si spočítáte samostatné vstupné na 2 dny, snídani (normálně 16 Euro), vstup do sauny oba dny a teplé i chlazené nápoje z minibaru zdarma, vyjde vám pobyt snad ještě levněji, než zaplatit pouze samostatné vstupné na 2 dny. A to už se vyplatí!

Kelímky jsou zálohované!

Kupujete si pití? Kelímek nedejte z ruky, depozit je totiž 2 Eura. Pití je ale v Tropicalu opravdu předražené (0,5 l Coly, Mirindy … vyjde bez mála na 4 Eura). My si s sebou bereme sirup. Na toaletách do lahve natočíme vodu, následně dosladíme a je to. Co se jídla týče, dáte si docela dobrou pizzu za 9 Euro, nebo luxusní hamburger s hranolky, salátkem a dresinky za 15 Euro (V Palm Beach restaurant).

Frozen yogurt

tropical listopad Nejlepší zmrzlinu najdete hned naproti snídaňové restauraci. Zdaleka nejvíce se vyplatí střední velikost mraženého jogurtu (3,90 Euro). Nabrat si můžete různé příchutě a posypat vším, co je zrovna k dispozici od čokoládových hoblinek až po lentilky a gumové medvídky.

Na suvenýry si raději nechte zajít chuť

Ručníky, plážové tašky, šatičky, trička a podobně. Seženete zde vše, ale za ceny, které nejsou pro české turisty. I obyčejný pohled zde vyjde asi 200 Kč. Proto dětem nezapomeňte vzít bábovky na pláž, kruh nebo rukávky do vody a podobně.

Můžete přidat komentář, nebo trackback z vaší stránky.
Tip na lastminute dovolenou: 

Danubius Health Spa Resort Bük

Termální Lázně, Maďarsko
4.9.-6.9.2019
All Inclusive
5 580 KČ

Doprava: Vlastní Hvězdiček: 4, Hodnocení­: 9
Hotel na mapě
INVIA.cz

Přidej komentář