Netradiční dovolená zaměřená na zdravý životní styl

Na strávení dovolené u bazénu nebo na pláži není sice nic špatného, mnoha lidem to ale k pocitu z dobře stráveného času nestačí. Právě pro ně se koná unikátní akce, která nabízí odpočinek, zábavu, pohyb, cestování, setkávání se zajímavými lidmi, zdravé ale velmi chutné jídlo. Navíc budete mít pocit, že jste udělali během dovolené něco pro sebe.

Jak vše, o čem byla řeč spojit? Zajímavým a originálním řešením je plavba na komfortní lodi s příznačným jménem, Vitality Boat.

Celý program plavby je do značné míry individuální, sestavený na míru těm, kteří se zajímají o zdravý životní styl, chtějí si rozšířit obzory, potkat se se zajímavými lidmi a strávit volný čas aktivním odpočinkem.

Každý den plavby se koná workshop s tématikou zdravého životního stylu, několik přednášek na slovo vzatých odborníků a známých osobností a cvičení pod dohledem profesionálních trenérů. Lze také absolvovat výlet s průvodcem a navštívit památky a zajímavá místa podél trasy či využít služeb profesionální kosmetičky. Můžete uvolnit své tělo na masáži či zvolit osobní konzultaci s fyzioterapeuty, trenéry či odborníky na gastronomii. Díky plavbě na Vitality Boat můžete nastartovat změnu v životním stylu, naučit se připravovat chutné a zdravé pokrmy nebo třeba poprvé vyzkoušet  Tai ji.

Plavba zaměřená na zdravý životní styl trvá šest dní, během nichž budete ubytováni ve vlastní kajutě. Vyplouvá se 27. března z Pasova a pluje se po Dunaji přes Vídeň a Bratislavu. Plavba je zakončena 2. dubna v Budapešti. Na lodi jsou servírovány snídaně, obědy, večeře a noční snack.

Můžete přidat komentář, nebo trackback z vaší stránky.
Tip na lastminute dovolenou: 

Ajman Saray, A Luxury Collection Resort

Ajman, Spojené arabské emiráty
31.3.-4.4.2019
Polopenze
21 790 KČ

Doprava: Letecky (Praha)
Hvězdiček: 5, Hodnocení­: 9.2
Hotel na mapě
INVIA.cz

Přidej komentář