Neutrácejte za letenky zbytečně mnoho

Pokud milujete cestování stejně jako my, zcela jistě si dovolených a zahraničních destinací chcete užít co nejvíce. Ovšem každá sranda něco stojí a málokdo může dovolit být tak často mimo domov, jak by si přál. Pokud také nepatříte mezi těch několik vyvolených, jistě vás zaujme dnešní článek na téma levných letenek. Ne vždy totiž musí být cena na úkor kvality. I pokud dáte za letenku po Evropě v podstatě jen několik stokorun, můžete si užít občerstvení v letadle, jako je například obložená bageta, káva a čaj a spoustu dalšího pití včetně piva.

Nás zaujala nabídka společnosti CONDOR CS, s.r.o., která není na našem trhu žádným nováčkem. Tolik potřebné zkušenosti sbírá již bezmála 20 let, a proto nabízí vždy jen super služby, které jsou pro mnohé jiné cestovky nadstandardem. Tato společnost tedy nabízí levné letenky, ale také další cestovní služby. A co si pod tímto pojmem představit?

Cestovní služby pro každého

Jak již bylo řečeno, doménou je prodej letenek a charterů. Samozřejmostí jsou také vlakové a trajektové jízdenky a bezesporu také různé druhy vstupenek. Už nikdy žádné bloudění nebo dokonce fronty. Krom toho ale můžete využít také pronájem aut a obytných vozů, zajištění ubytování a dnes už neodmyslitelného pojištění.

Vraťme se ale k ústřednímu tématu, tedy k letenkám. Velmi nás zaujala opravdu široká nabídka destinací. Krom klasiky, jako jsou letenky v rámci Evropy, si můžete užít i vyhledávání nejlevnějších letů do zámoří. Velmi vyhledávané jsou letenky do Los Angeles  a dalších velkoměst v Americe.

Můžete přidat komentář, nebo trackback z vaší stránky.
Tip na lastminute dovolenou: 

DOM PEDRO + KAŇONEM NA MÍSTO, KDE SE ZASTAVIL ČAS

Caniço, Madeira
24.5.-7.6.2019
Polopenze
19 180 KČ

Doprava: Letecky (Praha)
Hvězdiček: 3
INVIA.cz

Přidej komentář