Nevíte, kam na výlet s dětmi? Do Šiklandu

western

Nechcete, aby se vaše děti nudily doma? Nejlepší bude, když pro ně vymyslíte zábavný program. Rodinná dovolená v ČR bude pro vás to pravé. Jestli máte podmínky, aby si tam užili malí i velcí, bylo dostupné koupání a dobrodružné aktivity, vyberte si rozhodně Šikland. Najde se zde zábava pro malé i velké. Více v dnešním článku.

Ve víru westernového městečka

Dovolená s dětmi má být zábavná, kreativní i edukativní. Tohle všechno představuje Šikland, který spojuje několik zábavních areálů. Největší z nich je Šiklův mlýn, což je westernové městečko kousek od Zvole nad Pernštejnem. Najdete tam také aquapark, zoopark a další atrakce. Nechybí ani ohňová show, střelba z luku, skákací hrady, zrcadlový labyrint nebo vláček. Dokonce si tam můžete půjčit i dobové kostýmy. Nemusíte jezdit za mořem do drahé ciziny, dovolená v Česku může být přímo na Vysočině a o nic nepřijdete. Na své si tam přijdou i příznivci motosportu a military v offroadovém areálu. Pánové ocení jízdu v bojovém voze pěchoty nebo na elektrickém býkovi a nakonec si mohou zkusit rýžovat zlato. Dalším lákadlem areálu je strašidelný zámek Draxmoor v Dolní Rožínce. V bývalé historické sýpce se nachází tři patra se strašidelně-fantastickou expozicí. Strašpytle zaujme i oživlý hřbitov.

Osvěžení v přírodním koupališti

Když už je venku moc horko a člověk se chce zchladit, může využít koupací biotop. To je dovolená s dětmi v Česku. V něm je křišťálově čistá voda, protože se do ní nedávají chemické přípravky. Nežádoucí látky ve vodě jsou odstraňovány pomocí přirozených biologických procesů působením mikroorganismů a vodních rostlin. Součástí biotopu je vodní atrakce – divoká řeka nebo tobogán. Koupací biotop má i svoji mělkou část, která slouží jako brouzdaliště pro malé děti. Přímo u koupacího biotopu jsou venkovní sprchy a převlékárna. Návštěvníci mají možnost zapůjčení lehátek ke slunění.

Můžete přidat komentář, nebo trackback z vaší stránky.
Tip na lastminute dovolenou: 

Résidence Premium Arc 1950 Village

Les Arcs (Paradiski), Francie
30.1.-5.2.2020
Bez stravy
7 435 KČ

Doprava: Vlastní Hvězdiček: 5
Hotel na mapě
INVIA.cz

Přidej komentář