Nezapomenutelné atrakce v Tropical Islands

Jak jsme psali v jednom z předešlých článků, je přírodní biotyp Tropical Islands opravdu úchvatnou podívanou pro všechny, kteří milují přírodu. Tropický prales sestává z mnoha druhů rostlin, keřů a stromů, které kvetou téměř celoročně. Atmosféra je jednoduše nepopsatelná. Stejně tak koupání v laguně s divokou řekou a vířivkami, klasický bazén s pirátskou lodí a dětský bazének s mnoha atrakcemi.

Na jakém ostrově se nacházíme?

Je naprosto jasné, že každá tropická část světa má svá specifika nejen z říše fauny a flory, ale také co po stránce architektonické. Připadat si tedy budete jak v autentické vesničce na Bali, Borneu, v Thajsku či na Samoa. V dané části pak architekturu ctí také bary a restaurace.

tropical islands chyse baliKrom toho ale nesmíme zapomenout ani na bazény a v neposlední řadě animační programy pro děti i dospělé. Zacvičit si můžete s herci místního divadla a podobně.

Kam za nákupy?

Hned u vstupu najdete několik obchodů se suvenýry a dalšími nezbytnostmi. Zapomněli jste sluneční brýle nebo dokonce plavky? Žádný problém!

Zábava pro děti

Krom vodního světa a tobogánů můžete své ratolesti zabavit v obřím dětském koutku, který je v rámci vstupného také zdarma. Koutek je vybavený obřími prolézačkami, elektrickými vozítky (ty se platí zvlášť) a koutkem pro lodičky a stolní tenis (pálky a míček si vemte vlastní).

Nezapomenutelné jsou také animační programy pro děti. Jejich začátek a umístění hlásí šašek do mikrofonu pravidelně.

Divadlo

Návštěvníci Tropical Islandu mohou navštívit i některé z jedinečných představení, ve kterých vystupují tanečníci, kouzelníci a baviči z celého světa. Vstupné pro dospělou osobu činí 10 euro, děti do 14 let zaplatí 8 euro.

Minigolf nesmí chybět

Jednou z mála placených atrakcí je také minigolf s umělým trávníkem a osmnácti jamkami. Vstupné je 3,50 eura za osobu.

Stropical islands toboganaunový svět

Zvlášť se platí také saunový svět. Opět stačí použít čip na náramku a vstupné 9 Euro za den vám bude automaticky připočítáno ke konečné platbě. Sauny jsou zde nepopsatelné. Na své si přijdou milovníci klasické finské sauny i různých modifikacích, včetně sauny na stromě, solné sauny, kamenné sauny, bylinkové sauny a podobně.

Můžete přidat komentář, nebo trackback z vaší stránky.
Tip na lastminute dovolenou: 

Usa, Mexiko, Honduras, Belize Z New Orleans Na Lodi Norwegian Getaway - 393979328P

17.11.-24.11.2019
Plná penze
12 360 KČ

Doprava: Vlastní
INVIA.cz

Přidej komentář