Oblíbené navigace Tom Tom

Pokud se vydáváte autem nebo třeba i na kole někam, kde to neznáte, je nejjednodušší jet podle navigace. I když třeba ve velkých městech nejsou trasy podle navigace tou úplně nejlepší možností a místní, kteří znají provoz a pojedou, některou boční uličkou určitě dorazí do cíle trasy dřív než vy, kteří pojedete podle navigace, je jízda s navigací o mnoho snazší než jízda podle mapy, ukazatelů a rad kolemjdoucích.

I když v poslední době se díky masovějšímu rozšíření chytrých telefonů s kvalitními aplikacemi pro navigaci prodejnost klasických navigací snižuje, z regálů obchodů (ani těch internetových) hned tak nezmizí.

Jednou ze značek, která již dlouhou dobu hraje mezi navigacemi prim, jsou navigace Tom Tom. Tom Tom pružně reaguje na poptávku a nabízí také kvalitní aplikaci pro telefony s operačním systémem Android. Stejně důležité jako výběr samotné navigace je i výběr mapy a její dodatečné aktualizace.

Silnou stránkou Navigací Tom Tom je snadné ovládání navigace pomocí dotykového displeje, dobré rozvržení a čitelnost a orientace v mapě, znázornění terénu i kvalitní hlasová navigace. Nejběžnější jsou samostatné navigace s úhlopříčkou 5 palců. Pro někoho může být výhodou bluetooth pro handsfree volání, podpora paměťových karet nebo třeba parkovací asistent či asistent řazení do jízdních pruhů, který je výhodný při průjezdu složitými křižovatkami. V neposlední řadě je pro řidiče velmi užitečná možnost reagovat na aktuální změny v dopravě, jako jsou uzavírky, dopravní nehody a podobně, což umožňuje služba Live, kterou mají navigace Tom Tom Go Live.

Můžete přidat komentář, nebo trackback z vaší stránky.
Tip na lastminute dovolenou: 

Amwaj Rotana Jumeirah Beach

Dubai, Spojené arabské emiráty
20.11.-23.11.2019
Polopenze
21 290 KČ

Doprava: Letecky (Praha, Vídeň)
Hvězdiček: 5, Hodnocení­: 9
Hotel na mapě
INVIA.cz

Přidej komentář