Odpočiňte si od všedních starostí a vydejte se na báječný eurovíkend do Paříže

Máte starostí a stresu v práci už plné zuby, jenže do dovolené je ještě proklatě daleko? Potřebujete alespoň krátký oddech, který vám pomůže nasbírat energii do dalších všedních týdnů a měsíců? Hoďte všechny problémy na chvíli za hlavu a vydejte se na víkend plný krás a poznání do některé z evropských metropolí. A proč nezvolit rovnou Paříž, snové město všech romantických duší? Eurovíkend v Paříži bude bezpochyby nezapomenutelným zážitkem.

Synonymum romantiky a elegance

Paříž je přímo symbolem romantiky, a proto ji za cíl cesty volí mnoho zamilovaných párů. Její krásy a neopakovatelné kouzlo ale oceníte i jako single. Město vás očaruje svou elegancí, živostí a pohodovou ležérností zároveň, získá si vaše srdce překrásnými scenériemi a chuťové buňky zase okouzlí pravými francouzskými dobrotami. Dosyta si tu vychutnáte každou minutu svého pobytu, to je zaručené. Neváhejte si alespoň na chvíli vyzkoušet život Pařížanů a Pařížanek, projděte se po nábřeží Seiny, dejte si výbornou kávu a croassant na zahrádce kavárny a po obědě si vychutnejte sklenici skvělého francouzského vína.

Jedinečné památky na každém kroku

A co byste měli určitě při svém pobytu v Paříži vidět? Eiffelova věž je základ, který na seznamu nejvýznamnějších míst k navštívení nesmí chybět. Stejně tak palác Versailles a jeho zahrady, symbol francouzské monarchie a obdivuhodný klenot historie. Také byste neměli vynechat palác Louvre, kde se nachází jedno z nejúžasnějších muzeí umění na světě. Obdiv si zaslouží známá katedrála Notre Dame nebo méně proslulá, ale také překrásná kaple Sainte-Chapelle. A takových zajímavých a obdivuhodných míst je v celé Paříži mnoho a mnoho, nejlepší je tedy si vše dopředu naplánovat.

Eurovíkendy si můžete zvolit podle svých představ, od nejlevnějších až po luxusní s ubytováním v hotelech s nejvyšším komfortem. Všechny takové zájezdy nabízí cestovní kancelář KubíkTravel. Kromě Paříže můžete strávit třeba eurovíkend v Athénách nebo eurovíkend v Londýně. Tak se vydejte na cesty a užívejte si života.

Můžete přidat komentář, nebo trackback z vaší stránky.
Tip na lastminute dovolenou: 

Itálie, Francie, Španělsko Z Marseille Na Lodi Msc Fantasia - 393914964

21.4.-28.4.2019
Plná penze
18 170 KČ

Doprava: Vlastní Hvězdiček: 4, Hodnocení­: 9.6
INVIA.cz

Přidej komentář