Polovina rodičů neumí správně usadit do vozidla dětskou autosedačku

Na dovolenou autem vyjíždí valná většina z nás. Ať už jedete za humna nebo třeba do Chorvatska, mělo by být bezpečí vaše, ale i vašich dětí na prvním místě. Podle odborníků a dřívějších statistik až polovina rodičů neumí správně usadit do vozidla dětskou autosedačku. Přesně to e důvod, proč se doprovodný program akce AUTOSHOW PRAHA zaměří také na bezpečnost dětí, posádky i přepravovaných zvířat v autech apod.

Za řadu dopravních nehod může nepozornost řidiče, kterou může způsobit i neposedná dětská posádka. Jak bezpečně zvládnout cestování autem s malými pasažéry, jak na dětské autosedačky a další praktické rady pro bezpečnou jízdu uvidí veřejnost na největší automobilové přehlídce v ČR AUTOSHOW PRAHA. Doprovodný program veletrhu nabídne motoristům např. seznámení s prvky bezpečné jízdy, speciálně ženy-řidičky zaujme expozice magazínu ŽENA V AUTĚ.cz. AUTOSHOW PRAHA proběhne ve dnech 12. – 14. 4. 2019, pozor, poprvé v komfortnějších prostorách PVA EXPO PRAHA v Letňanech.

Největší česká automobilová výstava AUTOSHOW PRAHA představí nejmodernější automobily, aktuální trendy ve všech oblastech spojených s motorismem od designu, tuningu, audio vybavení, až po zabezpečovací systémy. Doprovodný program myslí také na ženy-řidičky, kterým věnuje celou jednu expozici. Návštěvnice zde získají praktické informace a rady pro bezpečný pohyb na silnici. V loňském roce zemřelo na silnicích 9 dětí a 73 jich bylo těžce zraněno. „Řadě z dopravních nehod přitom šlo zabránit. Osvěžte si s našimi odborníky pravidla bezpečné jízdy, jak správně sedět za volantem, jak správně upoutat dětskou autosedačku, nebo jak například bezpečně cestovat autem s rodinnými mazlíčky,“ představuje zajímavosti Sabina Kvášová z magazínu ŽENA V AUTĚ.cz, který expozici připravuje.

Můžete přidat komentář, nebo trackback z vaší stránky.
Tip na lastminute dovolenou: 

Appartementhaus Zraunig

Mölltal / Ankogel, Rakousko
23.1.-28.1.2020
Bez stravy
1 594 KČ

Doprava: Vlastní
Hotel na mapě
INVIA.cz

Přidej komentář