Poslední adventní koncert Mnichovo Hradiště

Dnešní článek bude vlastně pozvánkou. Kdybyste měli chuť vykašlat se na předvánoční honičku, přijďte si zazpívat. Pěvecký sbor Charmoné Mnichovo Hradiště vás srdečně zve na vánoční koncert, který je pořádán římskokatolickou církví v rámci cyklu adventních koncertů. Koncert je navíc pořádán v kostele sv. Jakuba v MH, který má nově opravený interiér, takže bude nejenom co poslouchat. Koncert se koná poslední adventní neděli 23. 12. 2012 od 18.00 hod.

Na co se můžete těšit?

Jako již každoročně si o vánočním koncertu sboru Charmoné můžete vyslechnout chrámové i jiné písně. Zcela jistě uslyšíte některou ze skladeb viz níže:

  • Miroslav Raichl-ADESTE FIDELES
  • upr. Marek Eben-V PŮLNOČNÍ HODINU
  • Francis Poulenc-HODIE CHRISTUS NATUS EST
  • Franz Gruber-STILLE NACHT
  • a další….

Pěvecký sbor Charmoné

Pěvecký sbor Charmoné funguje déle než 4 roky a v jeho čele stojí sbormistr Divadla F. X. Šaldy v Liberci Ing., Bc. Martin Veselý. Členové sboru jsou nadšení amatérští zpěváci, kteří svým zpěvem rozdávají radost sobě i blízkým lidem. Zkoušky zpěvu se většinou konají v pondělí ve Volnočasovém centru v Mnichově Hradišti. Navíc sbor stále hledá nové hlasy, tak neváhejte, a pokud máte hlas a sluch, zkuste se přidat. Repertoár sboru obsahuje lidové písně, swingové evergreeny, muzikálové melodie i skladby duchovní. Sbor má za sebou řadu samostatných koncertů i příležitostných vystoupení a četné úspěšné zahraniční zájezdy.

Můžete přidat komentář, nebo trackback z vaší stránky.
Tip na lastminute dovolenou: 

Ramada Beach Hotel Ajman

Ajman, Spojené arabské emiráty
22.3.-27.3.2019
Plná penze
21 590 KČ

Doprava: Letecky (Praha)
Hvězdiček: 4, Hodnocení­: 8.1
Hotel na mapě
INVIA.cz

Přidej komentář