Pozvánka na Halloween párty

Halloween je jeden z mnoha u nás nepůvodních svátků. Vyřezávání strašidel z dýní si ale u nás našlo oblibu u malých i větších. Právě proto vás zveme v pátek 31. října od 15:00 do 18:00 hodin do Galerie Harfa v Praze. Pro dětské návštěvníky je připraven děsivě zábavný halloweenský program.

Děti budou plnit různé úkoly na strašidelné stezce po Galerii Harfa, účastnit se soutěží, vyřezávat dýně, či se fotit s různými místními strašidly. Na děti, které nejrychleji zdolají strašidelnou stezku, čeká 150 halloweenských dýní. Proběhne i dětská diskotéka.

Halloween je pro děti skvělý svátek, jak si užít různé převleky, masky a pořádně si při tom zazlobit. Snažíme se využít každé vhodné příležitosti, abychom pro naše klienty byli místem, kam chodí nejen za nákupy, ale i za zábavou. A myslíme i na naše nejmenší. Poskytujeme nadstandardní služby a věříme, že to je důvod, proč se k nám zákazníci rádi vracejí,“ uvádí marketingová koordinátorka Galerie Harfa Martina Tlustá.

Svátek Halloween, který se slaví především v anglicky mluvících zemích, je typický tím, že se děti oblékají do strašidelných kostýmů a chodí od domu k domu s tradičním pořekadlem „Trick or treat“ – „Koledu, nebo vám něco provedu“ a „koledují“ o sladkosti. Vydlabané dýně různých hrůzostrašných a děsivých výrazů slouží, dle tradice, jako připomínka zemřelých a ochrana před zlými skřítky.

Můžete přidat komentář, nebo trackback z vaší stránky.
Tip na lastminute dovolenou: 

Traunbachhäusl

Bavorsko, Německo
25.1.-1.2.2020
Snídaně
7 673 KČ

Doprava: Vlastní
INVIA.cz

Přidej komentář