Praha a její netradiční krásy

Praha patří mezi nejkrásnější města Evropy, protože může nabídnout nádherné historické stavby, vedlo toho i moderní galerie umění, dále také tajemná zákoutí, zábavné aquaparky a mnoho dalšího. Každý rok Prahu navštíví tisíce turistů. Pokud o výletu do naší „matičky“ uvažujete, máme pro vás hned několik tipů na méně tradiční místa, která by rozhodně neměla uniknout vaší pozornosti a poradíme i s ubytováním.

Zajímavosti, které stojí za vidění

Každý návštěvník Prahy bude jistě uchvácen krásou Pražského hradu, Karlova mostu, Staroměstského náměstí či Malé Strany a po prohlídce historických skvostů si ještě dopřeje výhled na město z Petřínské rozhledny. Tato místa jsou krásná a stojí za vidění, pokud ale míříte do Prahy, určitě byste se měli vydat i jinam.

Město nabízí i místa tajemná, bizardní a turisticky méně známá, přesto skutečně nádherná. Mezi místa opředená tajemstvím určitě patří Vyšehrad. Najdete tu Čertův sloup s nápisem, který se doposud nepodařilo rozluštit. Krásnou památkou je například i Španělská synagoga v Dušní ulici. Zážitkem je jistě i průchod nejužší uličkou, kterou řídí semafor. Další tipy na netradiční místa najdete v tomto článku.

Kde se ubytovat?

Určitě i vy budete hledat co možná nejvýhodnější ubytování v Praze. Naším tipem pro vás je 4* Belvedere Hotel Praha, který patří mezi nejlepší a současně i levné hotely v Praze. I pro vás jsou připraveny komfortně zařízené pokoje s vlastní koupelnou. Některé jsou dokonce i speciálně upravené pro handicapované osoby či alergiky.

Hotel leží nedaleko centra, takže je skvělým výchozím místem pro poznávání města. Pouhých 5 minut chůze od hotelu je stanice metra Vltavská a jedna z nejkrásnějších památek Prahy – Pražský hrad – je skoro za rohem. Hotel má připraveny i výhodné balíčky ubytování. Je to například akce: Zůstaň 4 noci, zaplať 3 či balíček, který zahrnuje ubytování na 1 noc se snídaní a vstupenkou do ZOO.

Můžete přidat komentář, nebo trackback z vaší stránky.
Tip na lastminute dovolenou: 

Usa, Mexiko, Honduras, Belize Z New Orleans Na Lodi Norwegian Getaway - 393979328P

17.11.-24.11.2019
Plná penze
12 360 KČ

Doprava: Vlastní
INVIA.cz

Přidej komentář