Pražský benefiční běh Harfandění

harfadeni beh

Harfandění je o sportu, zdraví a pomoci dětem, které měly v životě méně štěstí. Benefiční běh spočívá ve zdolání vyznačeného okruhu kolem Galerie Harfa a sousední O2 areny. Čím více uběhnete, tím větší finanční částkou přispějete na projekt Klokánek Fondu ohrožených dětí. Online registrace k benefičnímu běhu pátého ročníku Harfandění je možná na webových stránkách www.harfandeni.cz a je zcela zdarma!

Kdy? 7. září 2017 od 14 do 18 hodin

Cílem akce není překonávat časové rekordy, ale aktivním pohybem pomoci dobré věci. Benefičního běhu se může zúčastnit opravdu každý – jak maminky s kočárkem, děti, tak         i senioři. Bezplatná registrace je možná na webových stránkách Galerie Harfa. Zaregistrovat se bude však možné i v den konání akce přímo na místě.

Při loňském ročníku účastníci Harfandění vyběhali pro Klokánky 575 700 Kč. Jedná se zatím o nejvyšší částku, která se podařila při této akci vyběhat.

Součástí programu bude již tradičně doprovodný Festival volnočasových aktivit. V jehož rámci se představí výběr těch nejlepších zájmových a sportovních aktivit z Prahy 9, vhodných pro děti, které si je budou na místě moci vyzkoušet na vlastní kůži.

Můžete přidat komentář, nebo trackback z vaší stránky.
Tip na lastminute dovolenou: 

Crowne Plaza Sheikh Zayed Road

Dubai, Spojené arabské emiráty
12.12.-17.12.2019
Polopenze
29 500 KČ

Doprava: Letecky (Praha)
Hvězdiček: 5
Hotel na mapě
INVIA.cz

Přidej komentář