Přijďte si pohrát do Bondy

Bondy nákupní centrum v Mladé Boleslavi hostí až do 29.4. miniveletrh her a hraček od Mattela. V přízemí naleznete sekci Barbie pro holčičky a Hot wheels pro kluky. Menší děti se pak vyřádí v koutku hraček Fischer Price v prvním patře nákupního centra. My jsme akci vyzkoušeli a zde naše dojmy. Akce trvá až do 29. dubna vždy v čase 10.00 -18.00 hod a je zcela zdarma.

Herní zóna pro holčičky
Po přezutí mohou holčičky vyzkoušet všemožné pannenky Barbie a propriety k nim připadající, jako jsou auta, kola, motorky, koníci a podobně. Najdete zde také Enchantimals, které znáte z reklamy. Maminky mohou využít pohodlné gaučíky při čekání na ratolesti, až si pohrají. V zóně pro holčičky je také skříňka s převleky, TV s Barbie pohádkami a sedací pytle.

Herní zóna pro chlapečky
Největším lákadlem pro větší chlapečky jsou bez pochyby 2 herní konzole. Nás ale nejvíc zaujaly stolečky s Hot Wheels dráhami. Postavit si můžete vlastní nebo využít stávající.

Herní zóna pro nejmenší
Batolata si mohou pohrát snad se vším, co značka Fischer Price nabízí. Jsou zde také kojenecké deky, hrazdičky, ale i interaktivní hračky pro větší prcky. Nás nejvíc zaujala dráha s mašinkou Tomáš a jejími kamarády.

Co dál?
V každé zóně se o děti stará moc milá slečna, která jim pomůže s výběrem masky a podobně. Je super děti dozorovat jen po očku, protože je o ně postaráno. V sobotu 21.dubna bude krom herních koutků přidružený také workshop, který jistě bude stát za to! Samozřejmostí jsou soutěže o hodnotné ceny a podobně. Ale nezoufejte, pokud nestihnete sobotní program nebo se jednoduše nechcete tísnit se spoustou jiných dětí, navštivte koutky ve všední den. My jsme dostali samolepky a malou stavebnici, ale největším přínosem byly pro maminku 2 hodiny klidu.

Fotogalerie:

Můžete přidat komentář, nebo trackback z vaší stránky.
Tip na lastminute dovolenou: 

Öko Holz-Blockhaus Hasslacher

Mölltal / Ankogel, Rakousko
26.1.-2.2.2020
Bez stravy
2 329 KČ

Doprava: Vlastní
Hotel na mapě
INVIA.cz

Přidej komentář