Příjemný penzion v moravské metropoli – Brně

Už jste někdy navštívili druhé největší město České republiky? Ne? Tak je právě ten nejvyšší čas! Brno je krásné město ležící v Jihomoravském kraji. Je to město šalin, vína, kaváren a pozitivní nálady. Turisté se sem jezdí podívat na katedrálu Petra a Pavla, hrad Špilberk, proslulou funkcionalistickou vilu Tugendhat či na veletrhy na místním výstavišti. To však zdaleka není všechno, co je v Brně k vidění. Kromě památek vás jistě zaujme celkové působení města. Doslova na každém rohu narazíte na příjemnou stylovou kavárnu nebo restauraci. Takové množství kvalitních kaváren budete v jiném městě hledat jen těžko.

Článek samozřejmě není určen pouze premiérovým návštěvníkům Brna. Pravdou totiž je, že většina návštěvníků si město tak zamiluje, že se tam rádi stále znovu vrací. Jak by taky ne. Brněnská atmosféra je totiž nezapomenutelná a jedinečná.

Pokud se sem v blízké době chystáte, pravděpodobně řešíte otázku ubytování v Brně. Po celém městě najdete velké množství hotelů různých cenových kategorií. Pokud však hledáte ubytování cenově přijatelnější, ale přesto na výborné úrovni, zarezervujte si po dobu vašeho pobytu penzion.

Derivia je penzion v Brně, který vás přivítá svou útulnou a přátelskou atmosférou. Penzion se nachází na Vranovské ulici v docházkové vzdálenosti do centra. Pokud se vám nechce chodit pěšky, penzion s centrem spojují přímé tramvajové linky. Rezervace pokoje je možná jak po telefonu, tak i v přehledném rezervačním online systému. Je zde možnost ubytování na jednu noc, ale samozřejmě i na vícedenní pobyt.

Tento malý penzion Derivia vám nabídne i celou řadu doplňkových služeb jako jsou třeba masáže přímo v objektu penzionu. Součástí penzionu je i příjemná kavárna, kde se můžete občerstvit kávou, chlazenými nápoji, ale i něčím malým k snědku.

Když už budete v Brně, prodlužte si svůj pobyt o pár dní a nezapomeňte prozkoumat i okolí města. Podívat se můžete například do vinných sklípků na Jižní Moravě. Personál penzionu vám ochotně zajistí výlety na místa, kam si zamanete.

Můžete přidat komentář, nebo trackback z vaší stránky.
Tip na lastminute dovolenou: 

Rethymno Mare Royal

Kréta, Řecko
24.7.-28.7.2019
All Inclusive
19 990 KČ

Doprava: Letecky (Praha)
Hvězdiček: 5, Hodnocení­: 7.6
Hotel na mapě
INVIA.cz

Jeden komentář “Příjemný penzion v moravské metropoli – Brně”

  1. Lenny napsal:

    Minulý rok jsme vybrali zájezd do Turecka přes http://zajezdy-dovolena.hyperinzerce.cz/ a bylo to super. Taky zde mají akční letenky, pobyty apod. Doporučuju.

Přidej komentář