Příměstské tábory v Brně 2017 aneb kam s dětmi letos v létě?

tabor primestsky

Čas běží jako zběsilý. Za pár měsíců tu bude opět konec školního roku, se kterým začnou letní prázdniny 2017. Na dny plné slunce a slastného nic nedělání se těší především děti. Pro rodiče jsou prázdniny spíše noční můrou, protože nevědí, co se svými vynalézavými ratolestmi dělat. Když není babička s dědečkem, kamarádky anebo dostatečně dlouhá dovolená, pomohou příměstské tábory 2017.

Vše se musí předem naplánovat

Každý chytrý rodič moc dobře ví, že se musí program pro děti na prázdniny pečlivě naplánovat. Nic se nesmí zanedbat. Pokud jsou potomci ještě příliš malí a školka prostě nefunguje, nastává problém. Příměstské tábory Brno vyřeší tuto zapeklitou situaci jako mávnutím kouzelného proutku. BRuNO family park se postará o vše potřebné, protože provozuje příměstské tábory v Brně pro děti všech věkových generací. Svěřte své ratolesti do rukou odborníků, kteří se o ně perfektně postarají. Nejmenší parta se nazývá Klapáčci a je určena pro děti od 3 do 6 let. Od 6 do 9 let můžete své potomky přihlásit k Ptáčatům. Draci jsou vám k dispozici v případě, že máte doma dětičky od 9 do 12 let.

Co vás čeká a nemine?

Nemusíte se bát, že se bude vaše dítě potit od rána do odpoledne na horkém slunci a vůbec si neodpočine. Právě naopak. Dívky a chlapci se mohou těšit na soutěže, dovádění ve vodě i kroužky. Příměstský tábor Brno v zábavním parku BRuNO si prostě zamilují na první pohled. O letních prázdninách fungují dětská centra, která slibují nekonečné radovánky. Nenechejte nic náhodě a vyplňte přihlášku na příměstské tábory Brno s patřičným předstihem, ať na dětičky zbude místo. Plánujete pro své milované nezbedy a princezny parádní narozeninovou párty? Oslava narozenin v zábavním parku BRuNO nemá jedinou chybičku. Vyberte si jeden z mnoha tematických salónků, cirkus, princezny, les, vesmír, formule, safari či party room a připravte svým dětem nejlepší den jejich života.

Můžete přidat komentář, nebo trackback z vaší stránky.
Tip na lastminute dovolenou: 

Hunguest Hotel Béke

Termální Lázně, Maďarsko
21.7.-23.7.2019
Polopenze
4 140 KČ

Doprava: Vlastní Hvězdiček: 4
Hotel na mapě
INVIA.cz

Přidej komentář