Proč nepoznat nová místa i pozdějším věku?

Spousta lidí během života na cestování nemá čas a se stoupajícím věkem přestává věřit tomu, že by vůbec někdy ještě mohla cestovat. Pokud patříte k této skupině lidí, měli byste celou věc přehodnotit, protože i ve věku seniora můžete zažít nádherné chvíle a poznat nová místa.

Kdo vám to umožní? Nejjednodušším řešením je se obrátit na cestovní kanceláře, které se specializují i na zájezdy pro seniory. Skvělou volbou pro vás může být cestovní kancelář Delfín travel, která působí na trhu již 12 let. Díky tomu nasbírala spoustu zkušeností, které při organizaci zájezdů využívá.

Dovolené pro seniory 55+ jsou určené opravdu jen těm, kteří dosáhli věku 55 let. Je zde ale také možnost účasti i v nižším věku, pak ale musíte uhradit poplatek.

Kam tedy vyrazit na takovou dovolenou? Pokud tápete a nevíte, jaké místo navštívit, poradíme vám a doporučíme Mar Menor. Toto místo se nachází ve Španělsku v Murcii u pobřezí Costa Cálida. Čekat vás tu bude klidné a malebné prostředí, pozvolně klesající písečná pláž.

Mar Menor v překladu „Menší moře“ je od Středozemního moře odděleno písečnou plochou, kterou můžeme nazvat hrází. Jedná se tedy vlastně o slané jezero, kterému se často říká španělské Mrtvé moře. Bahno z tohoto moře má totiž i podobné blahodárné účinky na lidský organismus.

Finančně zvýhodněný program Dovolená pro seniory od cestovní kanceláře Delfín travel vám tuto nádhernou část Španělska ukáže. Vždy vám během zájezdu budou k dispozici kvalitní delegáti, kteří se budou snažit vyhovět veškerým vašim potřebám. Ani u odbavení před cestou se nemusíte obávat, zde vám bude také k dispozici člověk z CK Delfín travel, který by vám s případnými problémy pomohl. Je skvělé, že ať se rozhodnete navštívit Mar Menor, nebo i jiné místo z programu Dovolená pro seniory, můžete si být jisti, že tempo zájezdu bude přizpůsobeno věku účastníkům tak, aby si jej všichni naplno užili.

Můžete přidat komentář, nebo trackback z vaší stránky.
Tip na lastminute dovolenou: 

Hunguest Hotel Béke

Termální Lázně, Maďarsko
21.7.-23.7.2019
Polopenze
4 140 KČ

Doprava: Vlastní Hvězdiček: 4
Hotel na mapě
INVIA.cz

Přidej komentář